Zavrieť

Porady

Zoznam detí

Vie mi niekto poradiť? Potrebovala by som z Pohody dostať zoznam všetkých detí vo firme, na ktoré sa vypláca daňový bonus. Viem to z Pohody dostať? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    no, neviem neviem ci to pojde tak lahko, resp ci to vobec pojde standartnou cestou. Pokial ide iba o vyber zamestnancov, ktory si uplatnuju bonus na dieta, ty sa daju vyfiltrovat cez zlozenu otazku, kde zvolite Pole agendy="Dane a poistne.Typ", rovná sa, "vyzivovane dieta". Toto Vam teda vyselektuje iba tych, ktory maju vyzivovane deti. Zial iba na jedinej zostave som nasiel, kde sa zobrazuju udaje o detoch a to je hned prva zostava "Karta zamestnanca", v ziadnej dalsej som tuto informaciu nevidel" Takze to je asi jedina moznost ako to postupne, po jednotlivych zamestnancoch date tlacit.

    Aďka S je offline (nepripojený) Aďka S

    asimetrická personalistka, matka 2 detí ...viac Aďka S
    Pidgey Pozri príspevok
    no, neviem neviem ci to pojde tak lahko, resp ci to vobec pojde standartnou cestou. Pokial ide iba o vyber zamestnancov, ktory si uplatnuju bonus na dieta, ty sa daju vyfiltrovat cez zlozenu otazku, kde zvolite Pole agendy="Dane a poistne.Typ", rovná sa, "vyzivovane dieta". Toto Vam teda vyselektuje iba tych, ktory maju vyzivovane deti. Zial iba na jedinej zostave som nasiel, kde sa zobrazuju udaje o detoch a to je hned prva zostava "Karta zamestnanca", v ziadnej dalsej som tuto informaciu nevidel" Takze to je asi jedina moznost ako to postupne, po jednotlivych zamestnancoch date tlacit.

    Mne ide skôr o menný zoznam "firemných detí". Občas firma odbarúva deti vo firme - deň detí, mikuláš... a pýtajú odo mňa zoznam detí. Vediem si to v exceli, ale tajne som dúfala, že by to mohla Pohoda viesť za mňa... Aj tak vďaka. :-)

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    POdľa mňa by sa to dalo takto:
    Do Poznámky pri každom zamestnancovi napísať Meno dieťaťa.
    Po tom cez príkaz - Stlpce - zadať že má zobrazovať aj stlpec poznámka
    Potom si označíš zamestnancov pri ktorých sú deti, vyselektuješ len označené a dáš si tlač tabuľky.

    Aďka S je offline (nepripojený) Aďka S

    asimetrická personalistka, matka 2 detí ...viac Aďka S
    bv_alexandra Pozri príspevok
    POdľa mňa by sa to dalo takto:
    Do Poznámky pri každom zamestnancovi napísať Meno dieťaťa.
    Po tom cez príkaz - Stlpce - zadať že má zobrazovať aj stlpec poznámka
    Potom si označíš zamestnancov pri ktorých sú deti, vyselektuješ len označené a dáš si tlač tabuľky.
    To mi už tiež napadlo, ale v poznámke mám už iné veci (napr. číselný kód okresu pracoviska, druhy zrážok, starú poisťovňu pri zmene k 1.1. atď.). To by som musela zase v exceli otvoriť každú bunku a vymazať nežiadúce údaje...
    Ale si kreatívna, to sa musí nechať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.