Zavrieť

Porady

Sledovanie splatnosti faktúr v Exceli

Potrebovala by som nejaku tabulku v Exceli, v ktorej by som sledovala splatnost a uhrady vystavenych a prijatych faktur. Tak aby mi to vedelo aj zobrazit stav k danemu dnu - uhrady, co mam dostat minus polozky, ktore treba uhradit. Nieco jednoduche. Napr. formou nejakeho kalendara, kde by sa k danym datumom dopisovali sumy na uhrady.

Dakujem vopred za pomoc!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    janeinka Pozri príspevok
    Potrebovala by som nejaku tabulku v Exceli, v ktorej by som sledovala splatnost a uhrady vystavenych a prijatych faktur. Tak aby mi to vedelo aj zobrazit stav k danemu dnu - uhrady, co mam dostat minus polozky, ktore treba uhradit. Nieco jednoduche. Napr. formou nejakeho kalendara, kde by sa k danym datumom dopisovali sumy na uhrady.

    Dakujem vopred za pomoc!
    Napríklad takto.
    Naposledy upravil marjankaj : 27.10.09 at 16:06

    janeinka je offline (nepripojený) janeinka

    janeinka
    Dakujem.
    Nejako by som tam potrebovala zakomponovat aj prijate faktury na uhradu. Akoze taky zjednoduseny cash flow zavazkov a pohladavok.
    Ale tie vzorce v tom subore, co si mi poslala, mozem pouzit.

    Orim je offline (nepripojený) Orim

    Orim
    Urob jednoduchý príklad ako to má vyzerať a daj to sem. Podľa toho sa to pokúsime spraviť. Vyznač tam aj to čo by sa malo vypočítať

    Sledovanie splatnosti faktúr v Exceli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.