Zavrieť

Porady

MAC, Inglot

Ahojte poradaci, alebo lepsie, poradacky ,

prosim vas, kde na slovensku si kupujete tuto kozmetiku, ak vobec? Alebo naozaj musim ist do zahranicia?
Neviete, ci nema Inglot nejake problemy s nasimi normami? Pretoze je to dost oblubena kozmetika, najma u vizazistiek a u nas nie je...

Dik,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    Mac sa da kupit na aukre a podobnych strankach... samozrejme drahšie ako sa da kupit v amerike. Zial je vela kvalitnych znaciek ktore u nas nedostat ja som bola milo prekvapena ked som v Bratislave objavila Kryolan

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    no Koloria je asi jedina, kde sa daju najst poriadne licidla no ale moc si ma nepotesila, aj tak dik... nechapem, v cechach maju obe tieto znacky

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    ak mozes, hod sem link na ten cesky shopik co si spominala ja uz to mam omakane takze by som tie cechy riskla

    Ginna je offline (nepripojený) Ginna

    Ginna
    layla Pozri príspevok
    Lenka, ja kupujem cez ebay - tam sa to asi oplati najviac
    Layla a mohla by si mi v kratkosti popisat cely postup nakupu cez Ebay od zaciatku do konca, uz davnejsie som sa na to pytala a nikto mi nevedel poradit.

    Zara 17 je offline (nepripojený) Zara 17

    Zara 17
    Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci mate niekto skusenosti so strankou mackozmetika.net, prave som ju objavila, ale niečo mi na tom nehra, tak ak niekto o nej viete, daj mi prosim vediet, dik

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Zara 17 Pozri príspevok
    Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci mate niekto skusenosti so strankou mackozmetika.net, prave som ju objavila, ale niečo mi na tom nehra, tak ak niekto o nej viete, daj mi prosim vediet, dik
    http://www.zdravie.sk/sz/510/t1377918/p1/mac-kozmetika.html
    http://www.omlazeni.cz/eshop-s-kosme...5-23916-1.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.