Zavrieť

Porady

Hmotná zodpovednosť v skúšobnej dobe

Dobrý deň!

Prosím Vás poraďte mi mám takýto problém!
Začiatkom roka som nastúpila do CBA čky odrobila som skoro mesiac(19.01.2009 -11.02.2009).Dali mi vypoveď bez udania dôvodu.Podpisovala som aj hmotnú zodpovednosť.Dnes mi prišiel list zaplatiť manko v celkovej sume 10 626,59eur, v inventúrnom období od 29.05.2008 - do 01.04.2009 mne vyratali 325,30eur.Poraďte mi na koho sa mám obrátiť nemienim to zaplatiť nakoľko nebola vykonaná inventúra pred nastúpením a hneď po výpovedí.Do dnešného dňa ma nikto neinformoval o uskutočnenej inventúre a vzniknutom schodku.Nemám ani prostriedky na zaplatenie som evidovaná na ÚP a nedostávam ani korunu.Po prepočítaní celkovej dlžnej sumy, počtom zamestnancov na predajni mi vyšla suma,ktorú by som mala uhradiť je 132.83eur za moje odpracované obdobie.Preto nechápem sume, ktorú vyrátala spoločnosť CBA.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Hmotná zodpovednosť v skúšobnej dobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.