Zavrieť

Porady

povolenie

ahojte poradaci,
chcem vás poprosiť o radu, mala som potraviny ktoré mi nešli a rozhodla som sa v nich urobiť kvetinárstvo, všetko by bolo v poriadku, keby som nemala susedu milu pani, ktorá bola za starostom obce v ktorej podnikam aby mi nepovolil otvorit tam kvetinarstvo. Tak neviem podla mna obec nema pravo zasahovat do charakteru podnikania, na obecny urad davam len oznamenie o otvaracich hodinach, alebo nie? Ma starosta pravo a ak ano ake zasahovat do mojho podnikania, ak mi odkaze ze mi kvetinarstvo nepovoli?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    warrior je offline (nepripojený) warrior

    warrior
    Myslím si, že tá milá suseda by nemala uspieť, veď nejdeš otvárať diskotéku a ani žiadnu kaviareň či bar pod jej oknami.......mala by byť len rada, že tam bude mať pekný obchodík a možno že je alergická daj starostovi všimné a susede akciu na vence - ozdobu hrobu

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Tak tak treba tlacit peniaze starostom a kazdemu kto o niecom rozhoduje sak nebudu robit za ten smiesny plat a odmeny co dostavaju a na ktore sa im zbierame. Ja by som dal aj starostovi veniec a vypisal pekne stuzku ak bude robit problemy

    warrior je offline (nepripojený) warrior

    warrior
    tak ako bolo napísané......ale ja nevidím žiaden problém, prečo by si nemala dostať povolenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.