Zavrieť

Porady

stav nudze - pocitac sa sam neustale restartuje

Dobry den,

nevedel by niekto ako znovu zapnut pocitac? Dnes rano po zapnuti pise, ze konfiguruje apdejty ale vzdy zostane len na 0% a potom sa restartne a tak stale dookola. Configuring updates Stage 3 of 3: 0% complete.
Skusal som zakladne menu F10 ale to tam nie je len screen: Edit Boot Options, Path:\Windows\system32\winload.exe.
Mozno tu by sa dal zadat nejaky prikaz ale tak zdatny zial nie som.
Na udrzbu pocitaca pouzivam CCleaner a TuneUp Utilities.
PC Dell VOSTRO 410
Vista Home Basic.
Za akukolvek pomoc vsetkym vopred velmi dakujem.
Dusan.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pilgrimdou je offline (nepripojený) pilgrimdou

    pilgrimdou
    "Chybicka se vloudila", nie F10 ale F8 po upozorneni mojim synom. Je to vsak k nicomu , spustil som Okna v normalnom rezime, v poslednej znamej dobrej konfiguracii aj v Safe mode ale vysledok je ten isty, stale sa pokusa o konfiguraciu apdejtov a skonci pri 0% a restartuje sa. Este som skusil odpojit internet, ze mozno prestane stahovat tie updates ale bez vysledku. Vyzera to vazne, nejake navrhy prosim?

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    skus este vratit krok s5.. spusti to v safe mode a spusti obnova systemu a vrat sa o cca 2 dni s5.

    pilgrimdou je offline (nepripojený) pilgrimdou

    pilgrimdou
    to som uz skusal, ono ten safe mode, ci uz s pripojenim alebo bez neho sice spusti ale vzdy skonci na tom istom mieste ked sa pokusa konfigurovat tie apdejty a vzapati sa restartne.

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    no potom je moznost pouzit este boot cd ERD COMMANDER a z neho obnovit z bodu obnovenia a teraz si niesom celkom isty ale myslim ze ak nabootujes z instalacky VISTY da ti moznost pouzit aj bod obnovenia...

    pilgrimdou je offline (nepripojený) pilgrimdou

    pilgrimdou
    Vdaka za pomoc, problem som vyriesil cez bootovacie CD s Windowsami a bod obnovy ma vratil do predchadzajuceho fungujuceho stavu. Dik:-)

    stav nudze - pocitac sa sam neustale restartuje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.