Zavrieť

Porady

Záverečná práca " Konflikt "

Prosím poraďákov manželka má písať záverečnú prácu ( Mgr. štúdium popri zamestnaní ) na tému Konflikt: napr. na pracovisku, v rodine, v politike a pod. Nakoľko je teraz dosť chorá, chcel by som ju prekvapiť a pomôsť jej pri tejto práci. Obraciam sa na vás neviete niekto o pomôcke, ťaháku - spracovanú prácu s podobným názvom ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    verne je offline (nepripojený) verne

    ženatý verne
    Velmi pekne, pekne dakujem, ale potreboval by som niečoho sa lapiť, nejakú tému. Všetko ma napadá, ale unikajú myšlienky. Roky robia svoje, proste o čom písať o vzťahu ľudí a pri začiatku končím. Už viem čo je konflikt ale čo ďalej. Dúfam, že si šplhnem u manžel.

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    Pri magisterskom štúdiu sa píše diplomová práca. Záverečná práca sa píše pri bakalárskom štúdiu. Pozor na to na diplomovú prácu sú kladené vyššie požiadavky ako na záverečnú prácu.
    Téma "konflikty" je veľmi široká a bude problém ju spracovať - z hľadiska rozsahu riešenej problematiky. Osobne by som doporučoval v prvom rade stretnúť sa s konzultantom a dohodnúť sa na obsahu práce, prípadne na úprave názvu diplomovej práce (vymedzenie problému- čo vlastne práca bude riešiť, skúmať).

    maad je offline (nepripojený) maad

    maad
    Prosím vás začínam s prípravou diplomovej práce a potrebujem poradiť chcem napísať poznámky a citácie pod čiaru máme to povinné neviete mi niekto poradiť ako si správne naformátovať text aby som citácie mohla dať pod čiaru?

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    maad Pozri príspevok
    Prosím vás začínam s prípravou diplomovej práce a potrebujem poradiť chcem napísať poznámky a citácie pod čiaru máme to povinné neviete mi niekto poradiť ako si správne naformátovať text aby som citácie mohla dať pod čiaru?
    zalezi v akom programe pracujes - urcite tam ale mas ponuky "poznamky pod ciarou" "oznacit citaciu" - ak nevies najst daj si to vyhladat v pomocnikovi daneho programu

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    maad Pozri príspevok
    Prosím vás začínam s prípravou diplomovej práce a potrebujem poradiť chcem napísať poznámky a citácie pod čiaru máme to povinné neviete mi niekto poradiť ako si správne naformátovať text aby som citácie mohla dať pod čiaru?
    V akom programe to pises, nam prezradis?

    Záverečná práca " Konflikt "

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.