Zavrieť

Porady

pod.účet ,ako na to?

zdravim,mam taky mensi problemik s uctom:
podn.ucet som otvoril 12.10 a vlozil 15€ a teraz v podn.plane mam akoze vlasny vklad 300€ ktore chcem vlozit na ucet.teraz neviem ci vlozit 285 alebo 300€ ,problem je ze zaciatok zivnosti je 1.11.2009.nejde mi o tych par € ale aby mi to sedelo. vopred vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marian152 je offline (nepripojený) marian152

    marian152
    podnikateľský zámer sa robí s približnými cenami, nieje to účtovníctvo, že ti musí sedieť každý cent. Všetci to zaokrúhľujú na stovky € a tých pár € nikto kontrolovať nebude...tiež keď si tam uvedieš, že kúpiš NB za 500€ a kúpiš ho za 550€ tak to nikto nebude rozpitvávať. Tam sú len orientačné sumy....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vulxy Pozri príspevok
    zdravim,mam taky mensi problemik s uctom:
    podn.ucet som otvoril 12.10 a vlozil 15€ a teraz v podn.plane mam akoze vlasny vklad 300€ ktore chcem vlozit na ucet.teraz neviem ci vlozit 285 alebo 300€ ,problem je ze zaciatok zivnosti je 1.11.2009.nejde mi o tych par € ale aby mi to sedelo. vopred vdaka
    v podn. pláne máš vlastné zdroje. Môžeš prostriedky vložiť do pokladne alebo na podn.účet - použiješ to vtedy, keď pokladňa alebo účet bude v mínuse. Touto položkou podn.zámeru sa nemusíš zaoberať.
    Ak máš v pokladni alebo na podn. účte dostatok prostriedkov, nemusíš robiť žiadny vlastný vklad

    pod.účet ,ako na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.