Zavrieť

Porady

zbierka pre Utulok v ba- na poliankach

Ahojte poradaci,

robim do vianoc zbierku pre psikov z utulku na polinkach v Ba...ak chcete prispiet ci uz financne alebo nejakymi starymmi dekami abo tak,tak sa mi ozvite...ide to cele cezo mna,takze sa nemusiete bat,ze by peniaze boli nevyuzite...planujem nakupit za to zradlo, nejake misky a podobne....po celej zbierke sem vypisem kolko penazi sa vyzbieralo a presne rozpisem co sa za to kupilo...mozem to psravit aj tak,ze spravim zbierku v ramci tohto portalu...ktoma zaujem,prosim hlaste sa,nemusia to byt len financne dary,ale aj stare deky,uteraky a podobne...dakujeeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    nadinka207 Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    robim do vianoc zbierku pre psikov z utulku na polinkach v Ba...ak chcete prispiet ci uz financne alebo nejakymi starymmi dekami abo tak,tak sa mi ozvite...ide to cele cezo mna,takze sa nemusiete bat,ze by peniaze boli nevyuzite...planujem nakupit za to zradlo, nejake misky a podobne....po celej zbierke sem vypisem kolko penazi sa vyzbieralo a presne rozpisem co sa za to kupilo...mozem to psravit aj tak,ze spravim zbierku v ramci tohto portalu...ktoma zaujem,prosim hlaste sa,nemusia to byt len financne dary,ale aj stare deky,uteraky a podobne...dakujeeeem
    Noo, nechcem ti brať to nadšenie, ale pred tým, než vyhlásiš verejnú zbierku, mala by si si pozrieť túto stránku min. spravodlivosti o verejných zbierkach a hlavne si naštudovať zákon o verejných zbierkach, aby si z tejto dobročinnej aktivity nemala poťahovačky, ak by si na teba niekto posvietil.

    http://www.civil.gov.sk/archiv/p12/p12-08.shtm

    Najmä, ak sa chystáš zbierať aj peniaze, tam je veľké riziko sprenevery...
    Naposledy upravil Chobot : 02.11.09 at 14:46

    nadinka207 je offline (nepripojený) nadinka207

    nadinka207
    nerobim to ako verejnu zbierku..prosto ja a par kamaratov sa skladame na pomoc utulku..kto chcenech sa prida..to je vsetko...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    nadinka207 Pozri príspevok
    nerobim to ako verejnu zbierku..prosto ja a par kamaratov sa skladame na pomoc utulku..kto chcenech sa prida..to je vsetko...
    Tak radšej uveď číslo účtu útulku, lebo takto to vyznieva, ako keby si ty zbierala peniaze.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    nadinka207 Pozri príspevok
    nerobim to ako verejnu zbierku..prosto ja a par kamaratov sa skladame na pomoc utulku..kto chcenech sa prida..to je vsetko...
    Tak isto ti nechcem brať elán a ilúzie. Ale neviem či pochodíš, takto anonýmne. Členkou porady si cca. 13 dni. Nikto o tebe nič nevie....

    nadinka207 je offline (nepripojený) nadinka207

    nadinka207
    v pohode...19-2023636/6500...to je cislo utulku )) budem rada,ked im nieco poslete )) ja prachy od inkoho nepotrebujem ) takze nejako pomoztre prosim za havkov ) dakujemeeeeee....ak chcete to cislo uctu si mozete pozriet na stranke slobodazvierat.sk v sekcii utulok Ba na poliankach

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    nadinka207 Pozri príspevok
    v pohode...19-2023636/6500...to je cislo utulku )) budem rada,ked im nieco poslete )) ja prachy od inkoho nepotrebujem ) takze nejako pomoztre prosim za havkov ) dakujemeeeeee....ak chcete to cislo uctu si mozete pozriet na stranke slobodazvierat.sk v sekcii utulok Ba na poliankach
    kolko tam tych havinov cca mate?nieco posleme.

    zbierka pre Utulok v ba- na poliankach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.