Zavrieť

Porady

Firma Fordom

Ahojte,

poznate alebo mate niekto skusenosti s firmou Fordom?

www*fordom*sk

Vraj postavili zatial iba 28 domov tusim, stavaju nizkoenergeticke montovane domy. Chcem stavat ale este nemam ujasnenych kopec veci - ci svojpomocne si zhanat firmy, alebo cez firmu na kluc, ci poschodovy alebo bungalow....zatial vobec nic o stavani a materialoch neviem, takze zatial sa len rozkukavam. Najhorsie je ze google na tu firmu nic, resp je problem nieco najst, lebo firma ma blby nazov - bud vyhadzuje filmy s H.Fordom alebo stranky o fordoch.

Kamarat bol pozret nejaky dom co postavili a ze velmi dobre...Dnes je dost kosa vonku a ze ten majitel vobec nemusi kurit...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    lujza.j Pozri príspevok
    načo zakladáš novú tému mohol si pokračovať tu:http://www.porada.sk/t123223-firma-fordom.html
    Diky, temy som spojila

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    iba 28?
    Vies kolko to teoreticky moze trvat rokov?
    V podstate staci,ak postavili aj jeden, ak to spravili dobre
    petermikuláš presne to ma napadlo - podľa mňa je 28 hodne

    lumps je offline (nepripojený) lumps

    lumps
    Caute, mate niekto skusenost s firmou Fordom? Robia montované domy - nízkoenergetické, pasívne domy atď. Hlavne ma zaujima, kvalita prevedenia stavby a referencie na montovane domy - kvalita byvania v zime a v lete, vetrania a energeticka narocnost (idealne od ludi, co uz do nich alebo podobnej firmy nieco maju postavene).. Udajne dokazu sltacit mesacne naklady na cca 30€ - aspon co sa tyka nízkoenergetických domov. Niekde som cital aj o nulovych alebo plusovych domoch, ale tie vyzaduje elektrovoltaliku a ta u nas nie je zatial dotovana statom, takze, to co by som usetril, by som este dlho splacal za technologiu
    Vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.