Zavrieť

Porady

Diskont bielej techniky

Prosím vás existuje nejaký diskontný obchod alebo aj eshop s bielou technikou? Mám na mysli úplne nové spotrebiče s "kozmetickou chybičkou" že je z vonka poškriabaná, preliačená.... ale pre túto chybičku krásy ju nemôžu dať na predajňu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chruno je offline (nepripojený) chruno

    chruno
    aj v BN je taký obchod,maju tam najmä chladničky,pračky,mikrovlnky...
    s kozmetickými vadami čisto nové aj so zárukou.
    Naši si tam kúpili zboku škrábnutú chladničku Elektrolux.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Áno, taký obchod je aj v Námestove - Cisárik, Ul. červeného kríža.

    iné : aukcie mierne poškodených alebo vystavených tovarov : http://aukcie.datart.sk/index.html
    Naposledy upravil Peterkrk : 04.11.09 at 08:57

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    No, to je super!!! Zadať otázku, či existuje nejaký obchod s .....atď.....Kde, či existuje ?... Na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku......
    ingaur, potom sa spýtaš ...ale kde? Potom sa človek pozrie do profilu, odkiaľ si,/aby sa ti pomohlo/ a tam je ... krajina - Slovensko. To teda veľa napovie...

    buchač:
    Špecifikujem odpoveď , dám trochu inak .
    Neviem , či ešte existuje , ale donedávna bola v KE , na Furči .

    Celkom solídne veci mali , osobne som si kúpil mikrovlnku na záhradu za smiešnych 500 Sk ...
    ja tiež

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Valčake Pozri príspevok
    No, to je super!!! Zadať otázku, či existuje nejaký obchod s .....atď.....Kde, či existuje ?... Na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku......
    ingaur, potom sa spýtaš ...ale kde? Potom sa človek pozrie do profilu, odkiaľ si,/aby sa ti pomohlo/ a tam je ... krajina - Slovensko. To teda veľa napovie...

    buchač:
    Špecifikujem odpoveď , dám trochu inak .
    Neviem , či ešte existuje , ale donedávna bola v KE , na Furči .

    Celkom solídne veci mali , osobne som si kúpil mikrovlnku na záhradu za smiešnych 500 Sk ...
    ja tiež
    Takých slováčiskov je tu celá kopa.Asi pre nich nieje problém odskočiť si kúpiť mikrovlnku zo zľavou 50€ z Michaloviec do Senice.

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    220870 Pozri príspevok
    Takých slováčiskov je tu celá kopa.Asi pre nich nieje problém odskočiť si kúpiť mikrovlnku zo zľavou 50€ z Michaloviec do Senice.
    Aj na ,,Slovensku" v Piešťanoch takú predajňu majú.

    ingaur je offline (nepripojený) ingaur

    ingaur
    [QUOTE=Valčake;1199363]No, to je super!!! Zadať otázku, či existuje nejaký obchod s .....atď.....Kde, či existuje ?... Na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku......
    ingaur, potom sa spýtaš ...ale kde? Potom sa človek pozrie do profilu, odkiaľ si,/aby sa ti pomohlo/ a tam je ... krajina - Slovensko. To teda veľa napovie...


    Ospravedlňujem sa, neuvedomila som si, že nemám uvedené mesto odkiaľ som... urobila som už nápravu... LV

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ingaur Pozri príspevok
    Prosím vás existuje nejaký diskontný obchod alebo aj eshop s bielou technikou? Mám na mysli úplne nové spotrebiče s "kozmetickou chybičkou" že je z vonka poškriabaná, preliačená.... ale pre túto chybičku krásy ju nemôžu dať na predajňu...
    Áno ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ingaur Pozri príspevok
    .... to je fajn... Ale kde?
    To je už inak položená otázka ..

    Špecifikujem odpoveď , dám trochu inak .
    Neviem , či ešte existuje , ale donedávna bola v KE , na Furči .

    Celkom solídne veci mali , osobne som si kúpil mikrovlnku na záhradu za smiešnych 500 Sk ...

    Diskont bielej techniky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.