Zavrieť

Porady

myška mrzne + vymazaný vyhladavaci riadok

Kto mi podari,dosť často mi mrzne myška.Neviem v čo je problém,vždy reštartujem PC a keď sa ma opýta,či chcem obnoviť nastavenie pre ACTIVE DESKTOP ,tak kliknem že áno.Už ma nebavi stale reštartovať PC.

A mám ešte jeden problém,náš synček vymazal vrchný riadok,kde sa zadavaju www stranky ,ake si chcem vyhladať.Neviem ako ten riadok dostať naspäť.
Ďakujem za rady ....
Naposledy upravil chruno : 03.11.09 at 21:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //dosť často mi mrzne myška
    a tá je aká - drôtová, rádiová...
    //vymazal vrchný riadok,kde sa zadavaju www stranky
    Ešte doplň v čom

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ak máš Mozillu, klikni pravým tlačítkom myši na hornú lištu. Zobrazí sa ti záložka s panelmi a ten,čo ti chýba sa nazýva Navigačný panel. Klikni si naň a zobrazí sa ti.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    kero64 Pozri príspevok
    Ak máš Mozillu, klikni pravým tlačítkom myši na hornú lištu. Zobrazí sa ti záložka s panelmi a ten,čo ti chýba sa nazýva Navigačný panel. Klikni si naň a zobrazí sa ti.
    Alebo v ponuke Zobraziť vyber Panely s nástrojmi a tam odfajkni Navigačný panel.

    chruno je offline (nepripojený) chruno

    chruno
    3 x reštart a myška znova fičíí,no hrozné....myška je drôtova optická a mechanicke vyčistenie nepomohlo....čakám ,kedy ma zas zradí potvora malá


    -a máte pravdu mne chýba panel s adresou,mám tam len google vyhladávač,predchádzajúce radi nepomohli ,čo s tým poradáci...šediviem,ked mi niečo nejde

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    chruno Pozri príspevok
    -a máte pravdu mne chýba panel s adresou,mám tam len google vyhladávač,predchádzajúce radi nepomohli ,čo s tým poradáci...šediviem,ked mi niečo nejde
    Máš Mozillu alebo IE? Ak Mozillu a nemáš tam ten panel, skús si ju preinštalovať.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Pokud po klepnutí pravým myšítkem na horním panelu lištu navigace nevidíš, viz obrázek, zkus klepnout na Vlastní a podívej se, jestli ji náhodou nemáš v nabídce
    img66.jpg  

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    chruno Pozri príspevok
    3 x reštart a myška znova fičíí,no hrozné....myška je drôtova optická a mechanicke vyčistenie nepomohlo....čakám ,kedy ma zas zradí potvora malá


    -a máte pravdu mne chýba panel s adresou,mám tam len google vyhladávač,predchádzajúce radi nepomohli ,čo s tým poradáci...šediviem,ked mi niečo nejde
    Ale stále si nenapísal, aký máš prehliadač!!! Máš Firefox, Internet Explorer, či niečo iné?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    chruno Pozri príspevok
    mam operu a internet explorer
    A v ktorom z tých dvoch ti "zmizol" ten navigačný riadok?

    myška mrzne + vymazaný vyhladavaci riadok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.