Zavrieť

Porady

Pánske elektrické holiace strojčeky

Prosím Vás o radu páni. Chcela by som kúpiť partnerovi elektrický holiaci strojček /je to jeho prianie/ a potrebovala by som vedieť, na čo sa mám pri výbere zamerať a čo si všímať. Cena nie je podstatná. Tých produktov je totiž strašne veľa a vôbec si nie som istá, ktorý by zaručil ozaj dobré oholenie. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    maria.b Pozri príspevok
    Prosím Vás o radu páni. Chcela by som kúpiť partnerovi elektrický holiaci strojček /je to jeho prianie/ a potrebovala by som vedieť, na čo sa mám pri výbere zamerať a čo si všímať. Cena nie je podstatná. Tých produktov je totiž strašne veľa a vôbec si nie som istá, ktorý by zaručil ozaj dobré oholenie. Ďakujem.

    niečo o strojčekoch máš už téme : Holiaci strojček

    maria.b je offline (nepripojený) maria.b

    maria.b
    Ja som to už čítala, len som nenašla presne to čo hľadám. Neviem, ktorý typ strojčeka je lepší - či ten, čo má ohybné hlavice alebo ten, čo má rovné hlavice vedľa seba / neviem, ako sa to presne volá /.

    Pánske elektrické holiace strojčeky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.