Zavrieť

Porady

Fitnes a financie naň

Niesom najmladšia mám 40 ,ale v podnikaní som v štádiu plienok.Chcela by som poradit.Už som toho prešla v porade veľa ,no nikde som sa nedostala k tomu ,či sa dá získat dotacia z Eurofondov ,alebo iných zdrojov na zriadenie malého fitnes.Na internete je toho strašne veľa ,no kto sa má vyznat v tej spleti pojmov.Dá sa začať od nuly? Zatiaľ len zháňam všetky informácie som úplne na začiatku,prosím každá rada mi pomože.Odpovedat možte aj na: e.gambata@gmail.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    capko456 Pozri príspevok
    Niesom najmladšia mám 40 ,ale v podnikaní som v štádiu plienok.Chcela by som poradit.Už som toho prešla v porade veľa ,no nikde som sa nedostala k tomu ,či sa dá získat dotacia z Eurofondov ,alebo iných zdrojov na zriadenie malého fitnes.Na internete je toho strašne veľa ,no kto sa má vyznat v tej spleti pojmov.Dá sa začať od nuly? Zatiaľ len zháňam všetky informácie som úplne na začiatku,prosím každá rada mi pomože.Odpovedat možte aj na: e.gambata@gmail.com
    si evidovaná na úrade práce ?

    warrior je offline (nepripojený) warrior

    warrior
    tak predpokladám, že môžeš dostať peniažky od úradu práce, ak si tam evidovaná.....ale eurofondy...asi nie. eurofondy sa využívajú najskôr na skrášľovanie okolia, alebo keby si postavila nejakú reštiku pred lesom v štýle zrubu a tak..vieš, podnikanie a zároveň skrášľovanie. Alebo keby to bol neviem aký projekt na nejakú kanalizáciu, detské ihrisko.......ale možno sa aj mýlim, tak ma opravte..dík

    capko456 je offline (nepripojený) capko456

    capko456
    warrior Pozri príspevok
    tak predpokladám, že môžeš dostať peniažky od úradu práce, ak si tam evidovaná.....ale eurofondy...asi nie. eurofondy sa využívajú najskôr na skrášľovanie okolia, alebo keby si postavila nejakú reštiku pred lesom v štýle zrubu a tak..vieš, podnikanie a zároveň skrášľovanie. Alebo keby to bol neviem aký projekt na nejakú kanalizáciu, detské ihrisko.......ale možno sa aj mýlim, tak ma opravte..dík
    No ked som toto pisala este som evidovana nebola ale dnes mam vy poved mimochodom nedoriesenu na krku tak neviem.Pracovala som do vcera ako osobna asistentka no pre neustale nezhody koli vyplatam som odisla. ke dtoto poriesim budem mudrejsia ,ale zatial som si nasla na nete nieco okolo rozvoja vidieka nejaka malinka nadej by tam asi bola ale to len tak okrajovo viem pretoze tich pojmov je tam hrozne vela a pre laika je to dost komplikovane tie eurofondy.Ale zatial pekne dakujem .Ked budem vediet viac poradim aj ostatnym.

    Fitnes a financie naň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.