Zavrieť

Porady

Vie niekto niečo o firme RIAANY FIN s.r.o.?

Prosím ľudí z celého Slovenska, ktorí boli akýmkoľvek spôsobom kontaktovaní firmou RIAANY FIN spol.s.r.o., s tým, či chcú výhodnú pôžičku, na ktorú je potrebná len fotokópia občianskeho preukazu podpísaná vlastníkom OP a bolo treba platiť poplatok od minimum 20 eur až do cca 150 eur za sprostredkovanie úveru. Pravdepodobne sa jedná o nezákonnú činnosť!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    mayazsolt Pozri príspevok
    Prosím ľudí z celého Slovenska, ktorí boli akýmkoľvek spôsobom kontaktovaní firmou RIAANY FIN spol.s.r.o., s tým, či chcú výhodnú pôžičku, na ktorú je potrebná len fotokópia občianskeho preukazu podpísaná vlastníkom OP a bolo treba platiť poplatok od minimum 20 eur až do cca 150 eur za sprostredkovanie úveru. Pravdepodobne sa jedná o nezákonnú činnosť!
    Nechcem nič hovoriť,ale keby mi niekto zavolal,že mi vybaví požičku len na základe OP a vyberá dopredu akýsi poplatok,tak mu hneď z voleja poviem,že je PODVODNÍK-však to už je jasné od začiatku...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    mayazsolt Pozri príspevok
    Prosím ľudí z celého Slovenska, ktorí boli akýmkoľvek spôsobom kontaktovaní firmou RIAANY FIN spol.s.r.o., s tým, či chcú výhodnú pôžičku, na ktorú je potrebná len fotokópia občianskeho preukazu podpísaná vlastníkom OP a bolo treba platiť poplatok od minimum 20 eur až do cca 150 eur za sprostredkovanie úveru. Pravdepodobne sa jedná o nezákonnú činnosť!
    Z otázky nie je jasné, čo tí ľudia majú urobiť. O čo ich vlastne prosíš? Aby ti prispeli na ten poplatok?
    Dobrý! Myslela som to ako varovanie, ani mne sa to celé okolo tej firmy nezdalo a tá pripomienka, aby mi prispeli na príspevok, no tá bola smiešna.Teraz si predstavte, že nabalamútili napríklad cca len 1000 ľudí, od každého keď vyinkasovali len po 20 eur, koľko zarobili ? 20000 eur!!! To je svinstvo. Takto sa dá oklamať ten ná slovenský národ. Že takíto podvodníci využijú slabú chvíľku ľudí, ktorí sú v núdzi, pekné veci im ootajú okolo úst, že ostanuú do týždňa peniažky a nakoniec peniažky nikde, firma nikde Je to svinstvotrikrát podčiarknuté. Takéto sa na Slovensku môže udiať? Momntálne som v stave, že zisťujem ľudí, ktorí boli na takúto machináciu nahovorení,lebo kvôli 20 eurám stratyby ma na polícii vysmiali, ale keby šlo o skupinové podanie a šlo by napríklad o tých 20000eur,ako som hore popísala príklad,bolo by to celé o inom. Majetková trestná činnosť, zavádzanie ľudí do omylu, podvod!!! Maya.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    mayazsolt Pozri príspevok
    Dobrý! Myslela som to ako varovanie, ani mne sa to celé okolo tej firmy nezdalo a tá pripomienka, aby mi prispeli na príspevok, no tá bola smiešna.Teraz si predstavte, že nabalamútili napríklad cca len 1000 ľudí, od každého keď vyinkasovali len po 20 eur, koľko zarobili ? 20000 eur!!! To je svinstvo. Takto sa dá oklamať ten ná slovenský národ. Že takíto podvodníci využijú slabú chvíľku ľudí, ktorí sú v núdzi, pekné veci im ootajú okolo úst, že ostanuú do týždňa peniažky a nakoniec peniažky nikde, firma nikde Je to svinstvotrikrát podčiarknuté. Takéto sa na Slovensku môže udiať? Momntálne som v stave, že zisťujem ľudí, ktorí boli na takúto machináciu nahovorení,lebo kvôli 20 eurám stratyby ma na polícii vysmiali, ale keby šlo o skupinové podanie a šlo by napríklad o tých 20000eur,ako som hore popísala príklad,bolo by to celé o inom. Majetková trestná činnosť, zavádzanie ľudí do omylu, podvod!!! Maya.
    Bohužial, na slovensku je to tak. Ja si myslím ,že to nie je svinstvo,ale že to je hlúposť ludí,ktorí ešte aj v dnešnej dobe vôbec reagujú na takéto podvody. Keby nebolo hlúpych ludí ,nebolo by ani podvodných firiem! Každý kto takejto firme zaplatí,to robí dobrovolne a z vlastného presvedčenia. Nesie za to plnú zodpovednosť!

    Vie niekto niečo o firme RIAANY FIN s.r.o.?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.