Zavrieť

Porady

Solarne trubice

Cavte...
chcel by som sa opytat ci mate niekto konkretne skusenosti so solarnymi trubicami na vlastnom rodinnom dome..
chcel by som vediet neijake blizsie informacie ohladom toho co vsetko je k tomu potrebne....dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myjavak je offline (nepripojený) myjavak

    myjavak
    Mam system s trubicami od Vexcolt iba na ohrev TUV a ked som po 3- mesiacoch zratal usporu v porovnani s min. rokmi, prisiel som na to, ze v tomto zivote sa investicia nema sancu vratit, ani keby bolo pravdou, ze zostava bude slapat paradne 8 mesiacov v roku. Uz teraz cez leto, stacilo aby slnko zaslo a zhasol aj solar, takze 8 mesiacov je vylozene klamstvo, takze mozno tak 2 zivoty navratnost. Podotykam, ze vsetku vodu co to zohrialo sme vazne aj spotrebovali = vyuzivali sme to na 100%. Obavam sa, ze je to len modna zalezitost a kupuju si to ludia, ktori si potom nesleduju, ci sa im naklady naozaj vratili. Stacia im reci od obchodnikov o navratnosti 15r. Niektori aj 7 bulikaju Urcite nedoporucujem. Ak ale chcete, pridite si odmontovat moj system. Dam vyraznu zlavu

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    vakuove trubice bez heatpipe je asi to najlepsie a najlacnejsie. maju ale iste nevyhody.. zapadnu ti snehom, lebo ten povrch je studeny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.