Zavrieť

Porady

neprehráva videá z Tv markíza archív

Dobrý deň!Chcel by som sa spýtať,neprehrávajú sa mi videá z archívu Tv markíza.Je to zapríčinené u nich,alebo mám nejakú chybu ja?Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kozlíček Pozri príspevok
    Dobrý deň!Chcel by som sa spýtať,neprehrávajú sa mi videá z archívu Tv markíza.Je to zapríčinené u nich,alebo mám nejakú chybu ja?Ďakujem!
    Ja som to teraz skúšal a mne to ide...

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Teraz som to skúšal, mne to ide. Síce trhane, ale ide. (FireFox2, flash9, WinME. h/w:P4-2GHz,256 MB RAM,grafika onboard. chello small)
    Keď to ide na mojom šrote, tak to musí isť aj tebe. Teda pokiaľ nemáš ešte väčší šrot, ako ja.

    Jake je offline (nepripojený) Jake

    Jake
    Aktalizovat Flash Player niekedy nepomoze. Ja som ho aktualizoval 20 krat a v Mozille Firefox 3 videa na joj .sk nesli vobec prehrat. Preinstaloval som celu Vistu a zazrakom uz videa idu aj na joj . sk.
    Mohlo by to byt aj v nejakych kodekoch.

    MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

    Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac MikiHalasko
    Jake Pozri príspevok
    Aktalizovat Flash Player niekedy nepomoze. Ja som ho aktualizoval 20 krat a v Mozille Firefox 3 videa na joj .sk nesli vobec prehrat. Preinstaloval som celu Vistu a zazrakom uz videa idu aj na joj . sk.
    Mohlo by to byt aj v nejakych kodekoch.
    niekedy staci napisat do konkretnej tv z ich stranky,
    aspon mne tak zacalo ist u konkurencnej tv , ked uz mi rozne napady nepomohli.

    dasoft je offline (nepripojený) dasoft

    ITckar, ucitel... dasoft
    misoft Pozri príspevok
    Aj mne to ide! kozliček skús všetko aktualizovať, doplniť nové verzie.
    Rychle otestovanie - stiahni si nejaku portable verziu borwseru, napr. firefox portable http://portableapps.com/apps/internet/firefox_portable a vyskusat. Ak nejde, potom podme riesit player. V tomto pripade napr. http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/ ale v mnohych pripadoch je video priamo naviazane na WM player (pozor napr. na nastavenie proxy v IE aj ked pouzivate firefox). Rozlicne zdroje samozrejme pozaduju rozlicne kodeky - napr. http://www.free-codecs.com/download/...codec_pack.htm ...

    neprehráva videá z Tv markíza archív

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.