Zavrieť

Porady

chov baranov.

ahoj chovam barany a teraz by som ich chcel konecne zarezat....len neviem..ako ...je tu nejaky odbornik....ci sa to reze..striela....poradi mi niekto....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    foza je offline (nepripojený) foza

    večná optimistka foza
    No barany sa určite nestrieľajú. Podľa mňa zájdi niekde na Liptov, Oravu alebo stredné Slovensko na salaš a určite ti poradia nejaký bačovia... nezabudni zo sebou zobrať aj barana.....

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Akí ste tu všetci krvilační-ja ako ochranca zvierat,navrhujem vypustiť barančeky do prírody...
    Naposledy upravil Stanislav 1975 : 05.11.09 at 19:08

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    foza Pozri príspevok
    No barany sa určite nestrieľajú. Podľa mňa zájdi niekde na Liptov, Oravu alebo stredné Slovensko na salaš a určite ti poradia nejaký bačovia... nezabudni zo sebou zobrať aj barana.....
    Ale aj pálenku
    ucetni_fantozzi
    myslim, ze sa to riesi ako aj pri inej zakalacke - omracis (tresknes poza usi riadnym drukom), pichnes pod hrdlom a nechas stiect (zavesis hore nohami), no a potom pride na rad masiarska robota - stiahnut z koze, vykuchat, naporcovat...

    hm, docela krvava zalezitost...

    najlepsie ti povie masiar. u nasich susedov bola zakalacka baranov asi pred 3 rokmi, myslim ze postup klasika...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ucetni_fantozzi Pozri príspevok
    myslim, ze sa to riesi ako aj pri inej zakalacke - omracis (tresknes poza usi riadnym drukom), pichnes pod hrdlom a nechas stiect (zavesis hore nohami), no a potom pride na rad masiarska robota - stiahnut z koze, vykuchat, naporcovat...

    hm, docela krvava zalezitost...
    Miki černák by vedel poradiť,ako na to...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    foza Pozri príspevok
    No barany sa určite nestrieľajú. Podľa mňa zájdi niekde na Liptov, Oravu alebo stredné Slovensko na salaš a určite ti poradia nejaký bačovia... nezabudni zo sebou zobrať aj barana.....
    A prečo len tam ..?????

    Veď toto je najväčší salaš na Slovensku .....a aj bááááču máme pekného , celý baran ...od buka do buka ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.