Zavrieť

Porady

Može medzi ženou a mužom existovať ozajstné priateľstvo?

Ahojte, dlho som sa rozhodoval,či toto sem napíšem lebo prezradím veľa o sebe,ale teraz sa opýtam na váš názor-myslíte si,že može existovať ozajstné priateľstvo-pozor, NIE- kamarátstvo(lebo kamarát a priateľ je veľký rozdiel) medzi mužom a ženou?Ja si myslím, že nie,a to z vlastnej skúsenosti-vždy keď sa skamarátim s nejakou schopnou ženou(a je ich dosť),všetko je v pohode,všetko je pekné, ideme obchodne na obed a pod.-ale takéto priateľstvo musím vždy rázne ukončiť a to preto,že po nejakom čase,už nejako ma priťahuje viac a viac a keďže som ženatý a nechcem si robiť nejaké problémy zbytočné,tak sa musíme "dopriateliť", to znamená žiadne fajčiarské prestávky,žiadne obedy a pod.,a keď tak,tak jedine pod "dohľadom" nejakého chlapa...Tak neviem,či fakt može byť úprimné,dobré priateľstvo medzi roznymi pohlaviami--ja tomu neverím...
Doplnenie- preto nemožem mať priateľku nejakú dobrú-napr. mám kopu veľmi dobrých priateľov,keď niekde sedíme v podniku a je po záverečnej tak občas idem k ním prespať,alebo oni ku mne alebo verím im tak,že im dám kľúče od bytu, nech polievajú kvety,keď ideme na dovolenku, ALE prečo sa toto nedá spraviť so ženou???Proste nejde to...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 05.11.09 at 19:57
Usporiadat
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No urcite, ked je muz gay.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
tetrisss Pozri príspevok
No urcite, ked je muz gay.
Alebo, keď už prekonali fázu vzájomnej príťažlivosti. Lebo tiež si myslím, že vždy je to z jednej alebo druhej strany trošku viac než priateľstvo.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
cloe Pozri príspevok
Alebo, keď už prekonali fázu vzájomnej príťažlivosti. Lebo tiež si myslím, že vždy je to z jednej alebo druhej strany trošku viac než priateľstvo.
Najkrajšie je to priateľstvo vtedy, keď je z obidvoch strán vyvážené.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Danila Pozri príspevok
Najkrajšie je to priateľstvo vtedy, keď je z obidvoch strán vyvážené.
Dani, veď práve. Je to možné? Tá rovnováha?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja len doplním,keby to bolo tak,že žena dá jasne najavo,že priateľstvo uznáva ako to pomenovala Danilla ,ako "rovnováhu",ale to nefunguje-ja neviem, ale ženy sú asi v tej istej situácii a tiež sa nejako nebránia ...Keby dala najavo tú rovnováhu,ale keď sa nebráni nerovnováhe...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Stanko, ono je to asi preto, ze rozum je jedna vec,ale srdiecko si robi co chce.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
tetrisss Pozri príspevok
Stanko, ono je to asi preto, ze rozum je jedna vec,ale srdiecko si robi co chce.
... a ešte aj hormóny.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No a nevraviac o tom, ze balansovat na hrane je tak prijemne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tetrisss Pozri príspevok
No a nevraviac o tom, ze balansovat na hrane je tak prijemne.
A kde je tá hrana???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte, dlho som sa rozhodoval,či toto sem napíšem lebo prezradím veľa o sebe,ale teraz sa opýtam na váš názor-myslíte si,že može existovať ozajstné priateľstvo-pozor, NIE- kamarátstvo(lebo kamarát a priateľ je veľký rozdiel) medzi mužom a ženou?Ja si myslím, že nie,a to z vlastnej skúsenosti-vždy keď sa skamarátim s nejakou schopnou ženou(a je ich dosť),všetko je v pohode,všetko je pekné, ideme obchodne na obed a pod.-ale takéto priateľstvo musím vždy rázne ukončiť a to preto,že po nejakom čase,už nejako ma priťahuje viac a viac a keďže som ženatý a nechcem si robiť nejaké problémy zbytočné,tak sa musíme "dopriateliť", to znamená žiadne fajčiarské prestávky,žiadne obedy a pod.,a keď tak,tak jedine pod "dohľadom" nejakého chlapa...Tak neviem,či fakt može byť úprimné,dobré priateľstvo medzi roznymi pohlaviami--ja tomu neverím...
Vždy som vravel a aj tvrdím , že kamarátov mám / môžem mať / veľa , ale priateľov len zopár .../ môj názor a skúsenosti vravia o počte do 5 - tich jednotlivcov .../

K otázke , je to uhol pohľadu , vždy to vychádza z Tvojej strany , iniciatívny si Ty / viď zadanie témy / .....
Tak potom chyba je na Tvojej strane , nie strane ženského pokolenia ...či...?
Ty si ten Conan , dobyvateľ ....alebo hádam je to opačne ? Dúfam , že som čítal pozorne ...
Ešte taká malá poznámočka , otázočka :

To o tom dopriatelení a spol. , to sa sťažuješ , alebo sa chváliš ...???????

Moja skúsenosť je zasa opačná , môžem potvrdiť , že som mal a aj stále mám aj kamarátky , ale čo je hlavné , mám aj Priateľky ......
A poviem otvorene , málokto vie o mojej osobe toľko , ako práve tá moja priateľka . Tá vie o mne aj také veci , o ktorých moja manželka ani tušenia nemá ....a teraz vôbec nemyslím na bočáky , ako by vás v prvej chvíli poniektorých napadlo....
A tá priateľka nie je ani bokovka , milenka .....je to proste PRIATEĽKA s veľkým " P " ....a som je fakt vďačný za veľa už dlho ...

Priateľ je totiž v mojom ponímaní človek , ktorého keď v noci zavolám , že potrebujem napr. pomoc , tak ten sa nepýta prečo , začo , načo ...ten sa pýta - .." kde si ..? čakaj , už idem "
Platí aj to staré známe :
" Dobrý priateľ je niekedy oveľa viac ako blízka rodina "
.....éééééj , ku , či je to ale bohová pravda ......

P.S.:
Veľa si neprezradil , veľa som si zistil .....
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No to je presne to, kedy je este ta rovnovaha a potom...no potom musis zrusit priatelku
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Stanko, existuje medzi mužom a ženou aj čisté priateľstvo. Ja už 18 rokov mám naozaj muža priateľa s veľkým "P" a on o mne tvrdí, že ja som jeho priateľka s veľkým "P". Každý máme svoju rodinu, on manželku, ja svojho muža, ale napriek tomu v našom priateľstve to funguje presne tak ako to popísal vo svojom príspevku buchač. Prekonaj svoje pudy /ak to môžem tak nazvať/ a ponechaj si dotyčnú dámu ako svoju priateľku s veľkým "P". Nedovoľ, aby si kôli jednej peknej chvíľke prišiel o priateľstvo, ktoré je často vzácnejšie ako láska, lebo láska časom vyprchá, ale priateľstvo Ti ostane.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mysimis Pozri príspevok
Stanko, existuje medzi mužom a ženou aj čisté priateľstvo. Ja už 18 rokov mám naozaj muža priateľa s veľkým "P" a on o mne tvrdí, že ja som jeho priateľka s veľkým "P". Každý máme svoju rodinu, on manželku, ja svojho muža, ale napriek tomu v našom priateľstve to funguje presne tak ako to popísal vo svojom príspevku buchač. Prekonaj svoje pudy /ak to môžem tak nazvať/ a ponechaj si dotyčnú dámu ako svoju priateľku s veľkým "P". Nedovoľ, aby si kôli jednej peknej chvíľke prišiel o priateľstvo, ktoré je často vzácnejšie ako láska, lebo láska časom vyprchá, ale priateľstvo Ti ostane.
však práveže jedna pekná chvíľka (ako ty vravíš ) nikdy nepríde,lebo priateľstvo nútene zruším,hmhm
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Vždy som vravel a aj tvrdím , že kamarátov mám / môžem mať / veľa , ale priateľov len zopár .../ môj názor a skúsenosti vravia o počte do 5 - tich jednotlivcov .../

K otázke , je to uhol pohľadu , vždy to vychádza z Tvojej strany , iniciatívny si Ty / viď zadanie témy / .....
Tak potom chyba je na Tvojej strane , nie strane ženského pokolenia ...či...?
Ty si ten Conan , dobyvateľ ....alebo hádam je to opačne ? Dúfam , že som čítal pozorne ...
Ešte taká malá poznámočka , otázočka :

To o tom dopriatelení a spol. , to sa sťažuješ , alebo sa chváliš ...???????

Moja skúsenosť je zasa opačná , môžem potvrdiť , že som mal a aj stále mám aj kamarátky , ale čo je hlavné , mám aj Priateľky ......
A poviem otvorene , málokto vie o mojej osobe toľko , ako práve tá moja priateľka . Tá vie o mne aj také veci , o ktorých moja manželka ani tušenia nemá ....a teraz vôbec nemyslím na bočáky , ako by vás v prvej chvíli poniektorých napadlo....
A tá priateľka nie je ani bokovka , milenka .....je to proste PRIATEĽKA s veľkým " P " ....a som je fakt vďačný za veľa už dlho ...

Priateľ je totiž v mojom ponímaní človek , ktorého keď v noci zavolám , že potrebujem napr. pomoc , tak ten sa nepýta prečo , začo , načo ...ten sa pýta - .." kde si ..? čakaj , už idem "
Platí aj to staré známe :
" Dobrý priateľ je niekedy oveľa viac ako blízka rodina "
.....éééééj , ku , či je to ale bohová pravda ......

P.S.:
Veľa si neprezradil , veľa som si zistil .....
Juraj, ja vobec niesom žiadny Conan dobyvateľ, dokonca niesom ani taký fešák ako D.Beckham, či Tomáš Maštalír a ani nevynikám kvalitami ako R.Rosenberg()-ja neviem, ale proste tá žena ťa začne priťahovať a navyše( ženy teraz sa neurazte)-90% žien sa ani nebráni nejakej nerovnováhe,pochváliš účes,šaty ako jej to dnes sadne a už je po rovnováhe...
Opravujem, nie 90 ale 80%...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
buchač Pozri príspevok
Vždy som vravel a aj tvrdím , že kamarátov mám / môžem mať / veľa , ale priateľov len zopár .../ môj názor a skúsenosti vravia o počte do 5 - tich jednotlivcov .../

K otázke , je to uhol pohľadu , vždy to vychádza z Tvojej strany , iniciatívny si Ty / viď zadanie témy / .....
Tak potom chyba je na Tvojej strane , nie strane ženského pokolenia ...či...?
Ty si ten Conan , dobyvateľ ....alebo hádam je to opačne ? Dúfam , že som čítal pozorne ...
Ešte taká malá poznámočka , otázočka :

To o tom dopriatelení a spol. , to sa sťažuješ , alebo sa chváliš ...???????

Moja skúsenosť je zasa opačná , môžem potvrdiť , že som mal a aj stále mám aj kamarátky , ale čo je hlavné , mám aj Priateľky ......
A poviem otvorene , málokto vie o mojej osobe toľko , ako práve tá moja priateľka . Tá vie o mne aj také veci , o ktorých moja manželka ani tušenia nemá ....a teraz vôbec nemyslím na bočáky , ako by vás v prvej chvíli poniektorých napadlo....
A tá priateľka nie je ani bokovka , milenka .....je to proste PRIATEĽKA s veľkým " P " ....a som je fakt vďačný za veľa už dlho ...

Priateľ je totiž v mojom ponímaní človek , ktorého keď v noci zavolám , že potrebujem napr. pomoc , tak ten sa nepýta prečo , začo , načo ...ten sa pýta - .." kde si ..? čakaj , už idem "
Platí aj to staré známe :
" Dobrý priateľ je niekedy oveľa viac ako blízka rodina "
.....éééééj , ku , či je to ale bohová pravda ......

P.S.:
Veľa si neprezradil , veľa som si zistil .....
Máš pravdu o priateľstve všeobecne. No predstav si, že v noci spíte, manželka vedľa teba a tvoja priateľka s veľkým P zavolá o tretej ráno, že potrebuje pomoc a ty povieš - "čakaj, hneď idem!"
Neviem, neviem, čo by na to povedala tvoja milujúca polovička.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
cloe Pozri príspevok
Máš pravdu o priateľstve všeobecne. No predstav si, že v noci spíte, manželka vedľa teba a tvoja priateľka s veľkým P zavolá o tretej ráno, že potrebuje pomoc a ty povieš - "čakaj, hneď idem!"
Neviem, neviem, čo by na to povedala tvoja milujúca polovička.
Cloe, ja som zažila aj takýto prípad, môj muž vôbec neprotestoval, dokonca ma podporil v tom, aby som pomohla.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Juraj, ja vobec niesom žiadny Conan dobyvateľ, dokonca niesom ani taký fešák
ako D.Beckham, či Tomáš Maštalír
Viem
a ani nevynikám kvalitami ako R.Rosenberg()-ja neviem, ale proste tá žena ťa začne priťahovať a navyše
Chvíľku mi hovor , nechám sa poučiť ....
( ženy teraz sa neurazte)-90% žien sa ani nebráni nejakej nerovnováhe,pochváliš účes,šaty ako jej to dnes sadne a už je po rovnováhe...
Opravujem, nie 90 ale 80%...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
mysimis Pozri príspevok
Cloe, ja som zažila aj takýto prípad, môj muž vôbec neprotestoval, dokonca ma podporil v tom, aby som pomohla.
Klobúk dole! Ale asi je to dôvere.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
radogaz Pozri príspevok
A to si hádam nemyslel toho abstinenta
Nie , nie , nie ....neurážaj ....toto ozaj bol úder pod pás ....
Každý má ten svoj kríž , nechaj tak ....
Ospravedlnenie by bolo na mieste , myslím pre toho " nášho " Conana ...

Mal som na mysli toho Švarcíka , guvernéra ....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
mysimis Pozri príspevok
Cloe, ja som zažila aj takýto prípad, môj muž vôbec neprotestoval, dokonca ma podporil v tom, aby som pomohla.
Je to presné ako hovoríš. A ako to opísal Juraj. Ja mám priateľa už 25 rokov, to sa zvyknú za ten čas rosypať manželstvá niekoľkokrát, ale toto priateľstvo je pre mňa cennejšie, ako priateľstvo s mnohými ženami. Nemusím počúvať koľko uštrikovala, koľko popárala, kedy Jožo z horného konca pretiahol Maru z dolného konca. Ja mužov akceptujem pre ich zmysel oddeliť priateľstvo a bokovanie. My by sme si mohli v prípade núdze ľahnúť na jednu posteľ, a ani si nevšimneme, že sme opačného pohlavia.
A nedala by som ho za celý svet. Ani ráno, ani o polnoci by som nelenila pomôcť a je to tak aj naopak.
P.S. Ale aj priateľky priznávam tri a je to až až.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať