Zavrieť

Porady

zlava pri kúpe PHM

Dobrý deň, prosím Vás, kupovali sme PHM do MV - kartou ,na bločku je vernostná zľava , poraďte prosím ako tento doklad správne zaúčtovať v Omege.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Aj ja som sa uz stretla s takymto paragonom, riesila som to tak, ze som zauctovala zaplatenu cenu PHM, vypocitala som z tejto ceny DPH a takto vypocitanu DPH som zauctovala do odpoctu DPH. Hodnotu zlavy som neuctovala. Neviem, ci je to spravne, ale nikde som sa nedocitala, ze by to bolo treba uctovat inak.

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    durisovad Pozri príspevok
    Aj ja som sa uz stretla s takymto paragonom, riesila som to tak, ze som zauctovala zaplatenu cenu PHM, vypocitala som z tejto ceny DPH a takto vypocitanu DPH som zauctovala do odpoctu DPH. Hodnotu zlavy som neuctovala. Neviem, ci je to spravne, ale nikde som sa nedocitala, ze by to bolo treba uctovat inak.

    Ja by som to riešil takto isto - zo zaplatenej ceny.

    Badko je offline (nepripojený) Badko

    Badko
    Aj ja to účtujem tak isto, nepozerám na zľavu ale na sumu ktorá sa skutočne uhradila.

    akynka je offline (nepripojený) akynka

    Anička :o) akynka
    hmky... tiez mi dnes takyto paragon doniesli... vyriesila som to podobne ako opisujete. Vlastne si rozpocitavam novu sumu bez dph, dph... a tak.. Mno, mali si radsej kupit loptu ;-)))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.