Zavrieť

Porady

Gmail

Preco sa nemozem dostat na Gmail? Pise mi toto.


[hore]Bad Request


[hore]Error 400

Usporiadat
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Želám pohodový deň. Ak nemôžeš získať prístup k svojmu účtu ,príčiny môžu byť nasledovné:
Zabudol si svoje heslo
Zabudol si svoje meno používateľa
Integrita tvojho účtu je narušená
Zdá sa, že heslo nefunguje
Problémy s načítaním
Iná chyba alebo problém
Stránka gmail funguje, overila som to.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
fulmaja fulmaja

fulmaja je offline (nepripojený) fulmaja

Z tvojho príspevku mi nie je jasné, či sa nemôžeš dostať na stránku gmail alebo do svojho konta.
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Heslo som nezabudol,mne sa nechce stranka(kde sa dava heslo) ani nacitat a pise mi :

Bad Request
Error 400, co to znamena?
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Bad Request znamená zlá požiadavka. Ak máš v počítači nainštalovaných viac webových prehliadačov , skús sa prihlásiť cez iný.
Naposledy upravil zdenka131 : 06.11.09 at 04:57
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Cez iny to ide,ja pouzivam Mozillu preco mi to v nej prestalo ist? VIE NIEKTO PORADIT ???
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mne gmail nefungoval predvčerom, momentálne som sa prihlásila v Mozille, ide v pohode. ... ako zadávaš adresu ? zo záložiek?
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Používám doplněk FF Gmail Notifier, můžeš si přes něho nastavit upozornění i na další účty a jedním klepnutím na ikonu se dostaneš na svůj účet. Na zprávy tě upozorní zvukem a ukazuje, kolik je nepřečtených zpráv

https://addons.mozilla.org/cs/firefo...tifier&cat=all
img70.jpg  
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

" alla66 napisala~ mne gmail nefungoval predvčerom, momentálne som sa prihlásila v Mozille, ide v pohode. ... ako zadávaš adresu ? zo záložiek? "

Ano zo zaloziek ale skusal som to aj z ich domovskej stranky no nic nepomohlo,dufam ze to je len prechodne lebo chodit cez druhy prehliadac je dost neprakticke.


" sondaw napisal~Používám doplněk FF Gmail Notifier, můžeš si přes něho nastavit upozornění i na další účty a jedním klepnutím na ikonu se dostaneš na svůj účet. Na zprávy tě upozorní zvukem a ukazuje, kolik je nepřečtených zpráv"

Dakujem za pokus o pomoc ale ja anglicky neveim a tak nemam sancu to nainstalovat.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Na tom odkazu, který jsem ti dala klepni na ten první Gmail, potom v dalším okně na Přidat k Firefox. Objeví se ti tabulka, viz obrázek, chvíli počkáš, než se dole odpočítají sekundy a bude aktivní tlačítko Instalovat nyní, na to klepneš a proběhne vlastní instalace.
Po dokončení bude vyžadován restart Firefoxu a po něm se ti doplněk objeví v tvém rozšíření. Vlastní doplněk je potom už v češtině
img72.jpg  
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Po dokončení bude vyžadován restart Firefoxu a po něm se ti doplněk objeví v tvém rozšíření. Vlastní doplněk je potom už v češtině



Dokoncil som,restartol som a co dalej?kde najdem to "moje"rozsirenie? (prepac zaciatocnik)
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Po dokončení bude vyžadován restart Firefoxu a po něm se ti doplněk objeví v tvém rozšíření. Vlastní doplněk je potom už v češtině



Dokoncil som,restartol som a co dalej?kde najdem to "moje"rozsirenie? (prepac zaciatocnik)
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Ve Firefoxu klepni na Nástroje>Správce doplňků>Rozšíření

Omluva není potřebná, každý z nás byl někdy začátečník
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ja mám na ploche Thunderbird ikonu, len na ňu kliknem a som v gmail. Či nie je to dobré?
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Záleží na tom, co komu vyhovuje, já nechci na ploše ikony, tak mi vyhovuje tahle ikonka ve stavovém řádku. Jinak mám i samostatný Gmail notify, ale teď už to moc nepoužívám
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Adresu mam zadanu,ikonku na pan.n.tiez,kliknem na nu,vyskoci mi Prihlasenie,kliknem na OK a NIC sa nedeje.
kde mozem mat chybu?
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Želám krásne ráno a pohodový víkend. Potvrdil si si v nástrojoch všetky údaje ako ti radila sondaw? /poslala ti obrázok, mal si potvrdiť 5 údajov/. Funguje to.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
klik na konzolu v tabuľke mi naskočí oznam čo znamená?Ď.
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22
0 0
kovajo kovajo

kovajo je offline (nepripojený) kovajo

Presne to sa mi zobrazuje,co to znamena???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kovajo
skús pri prihlasovaní v jednotlivých okienkách vymazať (gmail si vyžaduje - teda podľa mňa - e-mailovú adresu) prihlasovacie meno a password a naťukať to ručne (teda pokiaľ si to nezabudol ). Ak to FF nemá v pamäti, tak ťa zaručene vyzve, či si to má zapamätať. Môžeš to po úspešnom pripojení potvrdiť, v opačnom prípade zamietnuť.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
čo robím zle, keď nemôžem prehrať zvuk? dávala som mp3, amr...poraďte
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať