Zavrieť

Porady

novučičký

Ahojte všetci som jeden z tých, čo pravdepodobne majú "veľké oči" v začiatkoch podnikania ) . No, čas a chuť aj nápady mám...problémom je neznalosť legislatívy a ktoviečo ešte. Ale kôli tomu hľadám pomoc u poraďákov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    Tak sa pýtaj, pýtaj, pýtaj ... Je to vždy lepšie, ako potom písať .... urobil som toto a toto a teraz neviem ako ďalej. Držím palce!
    Ahoj, je ťažké získať úver na podnikanie zo SZRB pre začínajúceho živnostníka so zámerom v nákladnej doprave do 3,5 tony ? Niektoré otázky som už zadal aj v téme - "začiatky podnikania...", napr. na základe čoho faktúrujem platby,príjmy - kniha jázd alebo ešte niečo ?

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    vergilius Pozri príspevok
    Ahoj, je ťažké získať úver na podnikanie zo SZRB pre začínajúceho živnostníka so zámerom v nákladnej doprave do 3,5 tony ? Niektoré otázky som už zadal aj v téme - "začiatky podnikania...", napr. na základe čoho faktúrujem platby,príjmy - kniha jázd alebo ešte niečo ?
    Aj si ma úspešne rozosmial? Chceš vedieť aj to, ako si urobíš daňové priznanie, čo bude chcieť vedieť a vidieť auditor a čo s pokutami od živnostenského úradu?
    P.S. A aby som nezabudla, už si bol na registračnom súde?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.