Zavrieť

Porady

eprit 2009

čaute poradáci, počul niekto z vás o Europskom programe rozvoja individualnej turistiky 2009 ?.Peišiel mi totiž mail,kde mi oznamujú že ak vyplním anketu a zaregistrujem sa mám zdarma 3 npoclahy v hoteli podla vlast.výberu.Kedže som si tu na porade prečítala aké problémy spôsobilo zaregistrovanie na istej str.,mám trochu strach...nedostal niekto tiež takýto mail? dakujem za odpoved všetkým,pekný den a hlavne víkend:-))
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Pre boha ľudia, kedy prestanete veriť tomu, že vám niekto niečo dá zadarmo?

    jaro1981 je offline (nepripojený) jaro1981

    jaro1981
    eprit2009,ja som sa tiež registroval a nakoniec tam stranka pýtala číslo učtu na zaplatenie 11 eur,takže si myslim keby to bolo hradene EU tak nepytaju peniaze JE TO PODVOD!!!!!!!!!

    comfy je offline (nepripojený) comfy

    comfy
    ahoj,prisiel mi tiež email od EPRIT a precital som vela info, a dozvedel som sa že to nieje podwod ale cena za stravovanie za osobu ja okolo 20 eur takže vas to za tote 3 dni vyjde tak isto jak za dovolenku z cestovnym a noclahom+strava.Ak najdete viac informacii napište mi otom.dík

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Ignorujte a mazte kazdy nevyziadany mail ako ja. Ak potrebujem nejaku sluzbu alebo tovar, sama si ho alebo ju najdem.

    helicka je offline (nepripojený) helicka

    helicka
    čau,tak som si klikla na tie ich hotely a tá stravná jednotka ktorú by bolo treba zaplatiť je ovela viac ako 20 eur a v sezone dokonca aj okolo 40 a podla kateg.hotelov aj viac...zdá sa mi to max.predražené takže je to oblb...nereaguj,tak ako ja...

    koso16 je offline (nepripojený) koso16

    koso16
    Takze k epritu tiez som dostal ponuku tak som sa rozhodol ze toho vyuzijem bolo to na 2 osoby na 7 dni.Hacik je v tom si vybrat dobry hotel/penzion a informovat sa predom telefonicky alebo emailom ktore vsetky sluzby su zahrnute aby vas to nieco neprekvapilo ja som bol v CZ v Bělá pod Pradědem je tam jeden pekny penzion celkovo ide o to ze pokial sa vyuzije tento poukaz tak si musite doplatit polo alebo plnu penziu...takze nas plnapenzia vysla 390 CZ na osobu na den a to bolo vsetko co sme platili... a pre porovnanie v nedalekych jesenikoch mestecko asik 8km daleko by nas to v podobne zariadenych penzionoch vyslo od 700 do 1000 CZK za osobu s plnou penziou takze neviem co tu riesite sek sa da zaslat aj na dobierku a nemusite zadavat cislo uctu tak som to riesil ja a bude vas to stat max 14e podla mna sa to oplati ked koniec koncov sme sa nemuseli starat o ziadne pripravovanie jedla a varili fakt dobre a ubytko nas stalo cca 6500 cz vratanie poplatku za poukaz (14e) namiesto 9800 CZ (brany minimum 700 cz za osobu na den s polopenziou v podobnych penzionoch) kazdy si moze prepocitat ze som usetril na ubytovani a strave cca 110 eur cize pre mna je eprit jednoznacne plus a celkom dobra cesta ako usetrit na dovolenke a nespravat sa ako pastekar co ja nemusim radsej si doplatim cosi a dam si normalne varene jedlo 3 krat denne a bez starosti a odopierania si ....ten kto precital a preluskal celu ich stranku tak sa docita ze nie v kazdom hoteli su rovnake sluzby hradene niekde sa doplaca za ubytko niekde sa doplaca za sluzby je to tam jasne napisane ze si to treba overit priamo v zariadeni kam chcete ist presne ako ste pisali nic neni zadarmo pre to si musite povinne vybavit plnu alebo polopenziu to tiez zalezi od zariadenia a dohody. Taktiez nieje neobmedzeny pocet tych ubytovacich sekov a ide o to kto to skor zaklikne minuly rok som dostal 7 dni pre 2 osoby a to som klikol do hodiny co mi ten mail dosiel a teraz po jednom dni som dostal 3 dni pre 2 osoby jednoznacne ma to potesilo lebo toho isto vyuzijem....Asik tolko moja skusenost s eprit-om.
    Naposledy upravil koso16 : 07.06.10 at 16:55

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.