Zavrieť

Porady

MRP tlač príkazu k úhrade

Poradte mi, učím sa v MRP mzdy. Už mám zadaných zamestnancov aj vypočítanú mzdu, aj odvody. Vytlačené výkazy, ale neviem prečo mi nechce tlačiť príkaz k úhrade. Čo mi tam môže chýbať. Zamestnanci majú na páske: osobný účet .... suma
k výplate .... 0
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Miššička Pozri príspevok
    Poradte mi, učím sa v MRP mzdy. Už mám zadaných zamestnancov aj vypočítanú mzdu, aj odvody. Vytlačené výkazy, ale neviem prečo mi nechce tlačiť príkaz k úhrade. Čo mi tam môže chýbať. Zamestnanci majú na páske: osobný účet .... suma
    k výplate .... 0
    V tej roletke, kde sa počítajú výplaty,sa počíta aj poistné, aj príkaz k úhrade - treba "načítať úhrady"-výber účtu, potom do vedľajšej roletky, kde sa tlačia mzdy - tlač príkazu k úhrade.

    Miššička je offline (nepripojený) Miššička

    Miššička
    Už to mám, ale neviem prísť na to prečo mi ako úhradu dane dáva sumu 39,08 eur, keď
    pol. č. 1200 to je dan mám 107,38
    pol.č. 1498 to je bonus mám 60 teda by malo byť v príkaze na úhradu suma 47,38 nie?
    Naposledy upravil Miššička : 06.11.09 at 18:55

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ešte raz načítaj príkaz k úhrade, bude sa vypytovať - sčítať sociálnu poisťovňu, odčítať bonus od povinnosti, a ešte aj iné - daj potvrdiť to, čo potrebuješ



    Doplnenie : Môže byť, že načítalo ešte nejaký nedoplatok dane po ročnom zúčtovaní . Alebo ak je aj preddavková aj zrážková daň.
    Naposledy upravil Dav : 06.11.09 at 19:09 Dôvod: Doplnenie

    Miššička je offline (nepripojený) Miššička

    Miššička
    No už to sedí, bolo tam: že načítať dan. bonus z predchádzajúceho mesiaca. Neviem prečo, lebo predchádzajúci mesiac som zmazala - teda akože nikto nebol zamestnanec a pridala som zamestnancov až od 2.11. a mzdu rátam za 11.mesiac.

    MRP tlač príkazu k úhrade

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.