Zavrieť

Porady

Word

Ahojte, v práci mám problém pri písaní vo Worde na jednom PC. Nedá sa mi vôbec písať, zobrazí sa len čierna plocha, do ktorej nejde nič napísať. V čom môže byť problém - grafická karta? Skúste mi prosím poradiť, čo by som mohla s PC urobiť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Čierna plocha na celej obrazovke? Alebo sa aplikácia Word otvorí a v nej je čierna plocha - vôbec nič nevidno, žiadne ikony?

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Aplikácia Word sa otvorí a v nej je čierna plocha .

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zdenka131 Pozri príspevok
    Aplikácia Word sa otvorí a v nej je čierna plocha .
    S takým niečím som sa ešte nestretol. A aspoň ikonky vidíš? Alebo menu toho wordu? Ak nie, tak by som to tipoval na pošahanú inštaláciu, skús reinštalovať office.
    Naposledy upravil Chobot : 09.11.09 at 14:51

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Ikony aj menu Wordu vidím, ale tá plocha, do ktorej chcem písať, je čierna. zobrazuje sa mi aj počet napísaných písmen, ale v tej čiernej ploche ich nie je vidieť.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Tu ma napadá iba jedna vec. Ak nieje chyba v inštalácii, skús kliknúť na -Formát-Pozadie- a pozri, či nemáš prednastavenú čiernu farbu. A aj farbu písma. Inak neviem.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    zdenka131 Pozri príspevok
    Ikony aj menu Wordu vidím, ale tá plocha, do ktorej chcem písať, je čierna. zobrazuje sa mi aj počet napísaných písmen, ale v tej čiernej ploche ich nie je vidieť.
    A nie je náhodou v nastaveniach prehodená farba podkladu z bieleho na čiernu? Skus zmeniť farbu písma na bielu. Ak sa ti ukážu, potom tá farba pozadia je na vine.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Všetkým ďakujem za rady. Zajtra skúsim urobiť to, čo ste mi radili.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Ahojte, chyba pretrváva aj po úkonoch, ktoré ste mi radili. Čo by som ešte mohla skúsiť? Ďakujem

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zdenka131 Pozri príspevok
    Ahojte, chyba pretrváva aj po úkonoch, ktoré ste mi radili. Čo by som ešte mohla skúsiť? Ďakujem
    Urob printscreen a prilep to sem.

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Sondaw, želám pohodový večer. Nevidím to tak , ako je to na Tvojom obrázku. Skúsim to zajtra spresniť. Ďakujem za snahu pomôcť.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Skúste si vo windovs zadať- všetky programi-windows Word- a prezrieť základné nastavenia programu ,poprípade obnoviť predvolené.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.