Zavrieť

Porady

SZCO vyuctovanie zahr.prac.cesty

Pozdravujem vsetkych,
prosim o radu - szco od 7/09, zacinam pracovat pre sro, nemam podpisanu s nimi este zmluvu, ale uz 3.tyzden som na skoleniach v CZ, ktore mi preplatia. Prosim, ako im nahrady vyfakturovat a co vsetko do toho spada? Raz som vyuzila partnerovu cestu do CZ, jedlo kupujem v potravinach, ubytovanie je na moje meno, celkovo mam malo uctov, ale prakticky "pracujem" od 8.00 do 19.00. Ospravedlnujem sa za neprofesionlnu formulaciu, vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

    Rozalaia
    1. pracovnu cestu si vykonala za ucelom dosiahnutia a udrzania prijmov, takze si urob normalne cestaky (stravne, vreckove, ubytovanie atd) a zauctuj do svojich vydavkov
    2. uzatvor dohodu (odporucam pisomne) s tvojim partnerom koli ktoremu si tu CZ turu absolvovala, ze ti vydavky nahradia v plnom rozsahu
    3. spocitaj vsetky tie vydavky v bode 1, vystav fakturu partnerovi (text nieco akoze : na zaklade dohody / zmluvy o spolupraci / atd vam fakturujem) pomernu cast nakladov / celkove naklady na pracovnu cestu a skolenie v CR.
    Hotovo.

    Ak by partner s takymto postupom nesuhlasil, tak mu skratka zdvihni cenu. Napr. do konca roka 2009 budes fakturovat 3x? tak v podpisanej zmluve daj cenu za svoje prace vyssiu o 1/3 nakladov na tvoj pobyt v CR.

    snowka je offline (nepripojený) snowka

    snowka
    Takze som si nastudovala, ze stravne pre Cechy je 600CZ plus 40%diety a cestovne, ubytovanie. A nieco ako straveny cas, alebo usly cas to sa zaratava? Ak ano, ake su to asi polozky v €?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    snowka Pozri príspevok
    Takze som si nastudovala, ze stravne pre Cechy je 600CZ plus 40%diety a cestovne, ubytovanie. A nieco ako straveny cas, alebo usly cas to sa zaratava? Ak ano, ake su to asi polozky v €?
    Nie, strávený čas máš v diétach, a aký ušlý máš na mysli? Nič také Zákon o CN nepozná.

    snowka je offline (nepripojený) snowka

    snowka
    dakujem Tweety, myslela som to tak, ze zatial nemam pracovnu zmluvu, takze ani mzdu a hradim naklady sama a mam im to vyfakturovat, preto sa pytam, ci szco k uvedenym polozkam uz nic nepripocitava, kedze za to obdobie nemam iny prijem ako stravne a diety.

    SZCO vyuctovanie zahr.prac.cesty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.