Zavrieť

Porady

Raima Radio

Má niekto skúsenosti s používaním stream radia Raima? V poslednom čase nemôžem naštartovať na ňom väčšinu slovenských rádií. Ide mi hlavne o Slovensko,Devín a Reginu. S českými stanicami problém nemám. Ide mi hlavne o nahrávanie do MP3 formátu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    by som skusil odinstalovat a stiahnut novu verziu kde uz pravdepodobne budu aktualizacie

    tizocukpaet je offline (nepripojený) tizocukpaet

    tizocukpaet
    Najnovšiu verziu Raimy som mal nainštalovanú ako Trial verziu na 30 dní. Po uplynutí tejto doby som nemohol spojazdniť ani staršie verzie. Má niekto stým skúsenosť?

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    tizocukpaet Pozri príspevok
    Má niekto skúsenosti s používaním stream radia Raima? V poslednom čase nemôžem naštartovať na ňom väčšinu slovenských rádií. Ide mi hlavne o Slovensko,Devín a Reginu. S českými stanicami problém nemám. Ide mi hlavne o nahrávanie do MP3 formátu.
    stiahni si z nakej warez stranky full verziu ,len neviem preco tak lipnes na Raime sak su aj jednoduchsie softy,a to uz vobec nechapem co si nahravas ,staci si zohnt cd Cmorika a Smatanovej a mas 90 percent vysielania doma

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    nevysiela ani www.slovakradio.sk/devin

    skús až máš guráž vyčistiť register, potom ti to pôjde alebo nainštaluj portable verziu RarmaRadio2291Portable, aj tu nejde slov.rozhlas

    tizocukpaet je offline (nepripojený) tizocukpaet

    tizocukpaet
    Nahrávam si klasiku s Radio Swiss Clasic a podobné skvosty . Cmoríka a Smatanovú nemusím.

    tizocukpaet je offline (nepripojený) tizocukpaet

    tizocukpaet
    Aké napríklad poznáš jednoduchšie softy na počúvanie a nahrávanie rozhlasových staníc?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.