Zavrieť

Porady

Audio error C00B11D1

Rozšteloval sa mi zvuk. Vobec nič ani v jednom prgm. ani jeden prehrávač. Dokonca media player ani nevie prehrať video. To všetko ale ešte večera fungovalo. Vie mi niekto poradiť ako to odstrániť. Som skúšala aj v Cont. pan. audio nastavenia aletam vyzerá byť všetko v poriadku. Mám HP 320GB teraz neviem ktorý to modelpresne ak treba pozriem.
, OS vista
Prosím poraďte mi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    vieš mi prosím ťa napísať konkétny postup. Idem do contr. panel inšt a odinšt. Ktorý prgm mám označiť a potom ako to znovu nainštalujem. Mám zálohovaný systém na disku D. Mám aj kópiu na cd . Ale čo s tým?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    takze pravim klikni na tento pocitac a vyber vlastnosti, tam vyber na karte hardwer a spravca zariadeni, tam najdes polozku sound video and game controles a tam najdes aj svoju zvukovu kartu
    Sorry, zabudol som, ze mas vistu, vo viste neviem ci sa k ovladacu dostanes ako som popisal vyssie, ale mozno aj hej, fakt neviem, vistu som videl velmi malo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.