Zavrieť

Porady

Jezis-nove poznatky

prave som dopozerala dokument/rakusky program/ o Jezisovi,jeho vztahu k Marii Magdalene.......vraj boli manzelia,dokonca Jezis ma vraj potomkov-dokazuju to vzorky kralovskej krvi...........nie je to prvy raz,co sa stretavam so spojenim jezisa a Marie Magdaleny ako pare.dokonca vraj jestvuje viacero evanjelii,ale pristupne su pre nas len zname styri,lebo v inych je tento jezisov vztah spominany.
co si o tom myslite Vy?privitam kazdy nazor-moju vieru to neohrozuje,ale zaujima ma to.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    calawen je offline (nepripojený) calawen

    calawen
    osky Pozri príspevok
    prave som dopozerala dokument/rakusky program/ o Jezisovi,jeho vztahu k Marii Magdalene.......vraj boli manzelia,dokonca Jezis ma vraj potomkov-dokazuju to vzorky kralovskej krvi...........nie je to prvy raz,co sa stretavam so spojenim jezisa a Marie Magdaleny ako pare.dokonca vraj jestvuje viacero evanjelii,ale pristupne su pre nas len zname styri,lebo v inych je tento jezisov vztah spominany.
    co si o tom myslite Vy?privitam kazdy nazor-moju vieru to neohrozuje,ale zaujima ma to.
    A prečo by nemohli tvoriť pár? Aj D. Brown sa o to vo svojej knihe (fikcii) Da Vinciho kód opieral. Teraz netvrdím, že kniha je pravdivá, ale poznáš to, bez vetra sa ani lístok nepohne...

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Takychto nazorov je naozaj vela, dokonca bol aj nejaky hrob vykopany,ktory vraj potvrdzuje, ze jezis mal aspon jedneho syna. Dokonca podla zidovskeho nabozenstva na jeho postavenie vraj musel byt zenaty. Niektori autori dokazuju, ze jezis este dlhe roky zil kdesi inde. Myslim, ze tieto veci sa nikdy uz nepotvrdia ani nevyvratia, jedine, ze by sme sa vedeli vracat v case. Nakoniec viera nie je otazkou faktov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.