Zavrieť

Porady

ERROR 52

Prosím vás po stiahnutí súboru mi vypisuje túto chybu. mám prehrávač na tento prgm ale súbor mi nejde spustiť.
Naposledy upravil bettylou : 13.08.10 at 09:01
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    a ine subory rovnakeho typu ti ide spustit? ak ano, asi je chybny konkretne tento subor. Skus ho ziskat este raz. Obcas sa stane ze pri kopirovani suboru urobi pocitac chybu.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Zaujímavý ten programík I-Doser..... Podľa všetkého je ten súbor poškodený, nekompletne stiahnutý, alebo niečo podobné.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    neznáma chyba, (vypadok siete pri sťahovaní programu)

    Chybný názov súboru (Error 52)

    Názvy súborov musia byť v súlade s operačným systémom dohovorov, ako aj základný súbor. V systéme Microsoft Windows, použite nasledujúce konvencie pre pomenovanie súborov a adresárov:
    o Meno súboru alebo adresára môže mať dve časti: meno a voliteľné rozšírenie. Dve časti sú oddelené obdobia, napríklad myfile.new.

    o Názov môže obsahovať až 255 znakov.

    o Názov musí začínať buď písmenom alebo číslom. Môže obsahovať veľké alebo malé písmená (názvy súborov nie je case-sensitive), s výnimkou nasledujúce znaky: úvodzovky ("), Apostrof ('), Lomítka (/), Spätné lomítko (\), Dvojbodka ( A zvislá čiara (|).

    o Názov môže obsahovať medzery.

    o Tieto mená sú rezervované a nemôže byť použitý pre súbory a adresáre: CON, AUX, COM1, COM2, COM3, COM4, LPT1, LPT2, LPT3, PRN, a NUL. Napríklad, ak sa pokúsite na meno súboru v PRN Otvoriť vyhlásenie, bude predvolená tlačiareň jednoducho stať cieľom pre Print # a Write # Vyhlásenie presmerovaný na číslo spisu uvedené v Otvoriť vyhlásenie.

    o Nižšie sú uvedené príklady platných názvov súborov systému Microsoft Windows:

    List.doc
    Moja Memo.Txt
    BUDGET.92
    12345678.901
    Druhý Try.Rpt
    Naposledy upravil viktorviktor : 15.11.09 at 18:50

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.