Zavrieť

Porady

PC hra

Dobrý deň,
chcela by som vás poprosiť keby mi niekto poradil, kde by som mohla objednať PC hru pre svoju dcéru. Jedná sa o SIMS 3 Cestovná horúčka.Ďakujem za všetky rady a želám pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Napr.: brloh.sk

    idaret je offline (nepripojený) idaret

    idaret
    A ešte som sa chcela spytať, potrebujem mať k Cestovnej horúčke základnú hru Sims 3?

    yuroshik je offline (nepripojený) yuroshik

    yuroshik
    ano je to datadisk, treba aj hru sims 3 a aj pripojenie k internetu. nejde mi sem hodit link, ale na gameexpres. sk stoji 27,99 euro, hra by mala vyjst dnes podla stranky abcgames.sk

    Jake je offline (nepripojený) Jake

    Jake
    Tiez by som radil brloh na Heydukovej napriklad alebo Brloh v Auparku v Bratislave. Asi budes potrebovat aj Sims 3.
    Takze ano budes potrebovat aj povodnu hru Sims 3, pisu to na stranke brlohu.

    Systémové požiadavky:
    Nainštalovaná hra The Sims 3, internetové pripojenie

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Kúpila som na Vianoce synovu hru.
    Chceli sme túto hru nainštalovať do netebooku.
    Ale v návode píšu, že hru nemáme inštalovať do notebooku.

    Neviete mi povedať, že prečo ?
    Čo sa stane, keď hru nainštalujem do netebooku ?

    V počítači sa nám nedá spustiť táto hra. Asi nemáme dobrú grafickú kartu. Neviem. Ale hra na PC nám neide.

    Hru máme z www.topcd.cz

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Kúpila som na Vianoce synovu hru.
    Chceli sme túto hru nainštalovať do netebooku.
    Ale v návode píšu, že hru nemáme inštalovať do notebooku.

    Neviete mi povedať, že prečo ?
    Čo sa stane, keď hru nainštalujem do netebooku ?

    V počítači sa nám nedá spustiť táto hra. Asi nemáme dobrú grafickú kartu. Neviem. Ale hra na PC nám neide.

    Hru máme z www.topcd.cz
    Napíš, čo je to za hru. Teda jej názov, ak to nie je tajné...

    Potom možno budeme múdrejší. A tiež ti budeme schopní povedať, aké má tá hra nároky (napr. na graf. kartu).

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Chobot Pozri príspevok
    Napíš, čo je to za hru. Teda jej názov, ak to nie je tajné...

    Potom možno budeme múdrejší. A tiež ti budeme schopní povedať, aké má tá hra nároky (napr. na graf. kartu).

    Hra sa volá SRS http://www.topcd.cz/pc-street-racing-syndicate.html

    Na tej hre píšu, že aké parametre by mal mať PC. Ja vôbec netuším, že akú máme v PC grafickú kartu. Len mojim laickým rozumom si myslím, že preto tá hra neide. Vôbec som ani nepredpokladala, že nám tá hra nepôjde.
    A preto som sa pýtala, či je možné nainštalovať túto hru aj notebooku, pretože notebook je nový (asi ročný) a predpokladám, že by tá hra tam šla.
    Ale v návode hry je napísané, že sa nemá inštalovať do notebooku.
    V notebooku máme Vistu a v PC Win.XP

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Hra sa volá SRS http://www.topcd.cz/pc-street-racing-syndicate.html

    Na tej hre píšu, že aké parametre by mal mať PC. Ja vôbec netuším, že akú máme v PC grafickú kartu. Len mojim laickým rozumom si myslím, že preto tá hra neide. Vôbec som ani nepredpokladala, že nám tá hra nepôjde.
    A preto som sa pýtala, či je možné nainštalovať túto hru aj notebooku, pretože notebook je nový (asi ročný) a predpokladám, že by tá hra tam šla.
    Ale v návode hry je napísané, že sa nemá inštalovať do notebooku.
    V notebooku máme Vistu a v PC Win.XP

    Tá hra má minimálne požiadavky:

    IBM PC nebo 100% kompatibilní, MS Windows XP/2000, Pentium III procesor 1GHz, Pamet 256MB RAM, 2000MB volného místa na pevném disku, Grafická karta 32MB RAM, Zvuková karta kompatibilní s DirectX, Monitor rozlisení 800x600 16bit, 4x rychlostní CD-ROM, DirectX 9.x nebo vyssí.

    z čoho usudzujem, že je to staršia, hardvérovo nenáročná hra. Graf. karta v PC (nech už máte hocijakú, ak nemá viac ako 7 rokov) by tú hru mala utiahnuť.

    Na veku NB nezáleží, ale záleží na konfigurácii. Teda aké HW vybavenie má. Mnohé lacnejšie NB majú built in grafiku, ktorá zdieľa pamäť s hlavnou pamäťou notebooku. Lepší je NB, ktorý má samostatnú GK.

    Ale nikde na nete som nevidel, že by niekto uvádzal, že to neide nainštalovať na NB. Však to vyskúšaj a uvidíš. Zdá sa m to čudné, že sa to nemá inštalovať do NB...

    A nejde tá hra ani v PC? Treba upresniť, čo neide - inštalácia, spustenie, či samotné hranie. Kedy nastanú problémy?

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Chobot Pozri príspevok
    Tá hra má minimálne požiadavky:
    Chobot Pozri príspevok

    IBM PC nebo 100% kompatibilní, MS Windows XP/2000, Pentium III procesor 1GHz, Pamet 256MB RAM, 2000MB volného místa na pevném disku, Grafická karta 32MB RAM, Zvuková karta kompatibilní s DirectX, Monitor rozlisení 800x600 16bit, 4x rychlostní CD-ROM, DirectX 9.x nebo vyssí.

    z čoho usudzujem, že je to staršia, hardvérovo nenáročná hra. Graf. karta v PC (nech už máte hocijakú, ak nemá viac ako 7 rokov) by tú hru mala utiahnuť.

    Na veku NB nezáleží, ale záleží na konfigurácii. Teda aké HW vybavenie má. Mnohé lacnejšie NB majú built in grafiku, ktorá zdieľa pamäť s hlavnou pamäťou notebooku. Lepší je NB, ktorý má samostatnú GK.

    Ale nikde na nete som nevidel, že by niekto uvádzal, že to neide nainštalovať na NB. Však to vyskúšaj a uvidíš. Zdá sa m to čudné, že sa to nemá inštalovať do NB...

    A nejde tá hra ani v PC? Treba upresniť, čo neide - inštalácia, spustenie, či samotné hranie. Kedy nastanú problémy?


    Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
    Hru sme nainštalovali do PC. Keď ju chcem otvoriť, tak mi PC vypíše : Vyskytol sa problém s aplikáciou SRS exe, a preto je ju nutné ukončiť.
    Hra sa nespustí a zavriem okno.

    Do notebooku sme ešte neskúšali nainštalovať.

    Neviem aké parametre má notebook, ale máme túto značku :Toshiba Satellite U400-12P

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Janinkaaa Pozri príspevok

    Ďakujem veľmi pekne za pomoc.
    Hru sme nainštalovali do PC. Keď ju chcem otvoriť, tak mi PC vypíše : Vyskytol sa problém s aplikáciou SRS exe, a preto je ju nutné ukončiť.
    Hra sa nespustí a zavriem okno.

    Do notebooku sme ešte neskúšali nainštalovať.

    Neviem aké parametre má notebook, ale máme túto značku :Toshiba Satellite U400-12P
    Trochu som hľadal na nete a našiel som, že mnohí mali problém s programom srs.exe v tejto hre. Na tejto stránke som našiel riešenie, dúfam, že bude fungovať:

    http://m0001.gamecopyworld.com/games...yndicate.shtml

    Z toho posledného príspevku si stiahni ten zbalený súbor, rozbaľ ho a nahraď súčasný súbor srs.exe tým stiahnutým. Je to tá ikona diskety, keď na ňu klikneš, otvorí sa ti nové okno a z neho stiahni ktorýkoľvek mirror, ktorý prvý pôjde.

    Na tej stránke nájdeš tiež rôzne cheaty, kódy a trainery ku hre. Ak ti to nič nehovorí, ukáž to synovi, on už asi bude vedieť, čo sú to cheaty...

    A ten notebook je dosť výkonný, nevýhodou je, že má zdieľanú grafiku. Ale možno by to mala utiahnuť...
    Naposledy upravil Chobot : 30.12.09 at 23:50

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Chobot Pozri príspevok
    Trochu som hľadal na nete a našiel som, že mnohí mali problém s programom srs.exe v tejto hre. Na tejto stránke som našiel riešenie, dúfam, že bude fungovať:
    Chobot Pozri príspevok

    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_street_racing_syndicate.shtml

    Z toho posledného príspevku si stiahni ten zbalený súbor, rozbaľ ho a nahraď súčasný súbor srs.exe tým stiahnutým. Je to tá ikona diskety, keď na ňu klikneš, otvorí sa ti nové okno a z neho stiahni ktorýkoľvek mirror, ktorý prvý pôjde.

    Na tej stránke nájdeš tiež rôzne cheaty, kódy a trainery ku hre. Ak ti to nič nehovorí, ukáž to synovi, on už asi bude vedieť, čo sú to cheaty...

    A ten notebook je dosť výkonný, nevýhodou je, že má zdieľanú grafiku. Ale možno by to mala utiahnuť...


    Ďakujem, ďakujem veľmi pekne za ochotu.

    Urobila som podľa tvojich pokynov - hra sa síce stále nedá spustiť, ale za Tvoj prístup Ti patrí veľké poďakovanie.
    Musím sa spojiť s výrobcami, aby mi povedali, kde môže byť problém.
    Ďakujem pekne Chobot.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.