Zavrieť

Porady

kutiky:((

mám 15 rokov a už asi mesiac mám kutik a neviem sa ho zbavit.Som si už kupila aj B-komplex a už sa zdalo že sa to hoji ale zase sa to vrátilo a mám to tak ako som to mala na začiatku a ešte sa mi aj začali starše pukat pery. ono to išlo tak zaradom: najprv sa mi robil kutik iba na jednej strane potom to preslo na pery ciže sa ni začali pukat a potom to prešlo dalej a spravil sa mi kutik aj na druhej strane a teraz mám všetko do kopy....prosim vás o radu ako sa toho zbaviť. Zvadzia mi to a ešte to aj strašne bolí a hlavne ráno...Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    ja by som ti poradila to čo robievam ja ked mám takýto problém. Je to hnusné ale pomáha to. Večer ked idem spať tak si vyčistím uši a tu masť si dám do kútikov / je to hnusné ale stojí to za to/ a na pery pomáha med, ked sa učiš alebo si doma a nikde sa nechystáš tak si potri pery medom.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    niekomu pomôže prestať jesť výrobky s vysokým obsahom kakava, ako čokoláda, plnené keksy ... a taktiež orechy, obsahujú niečo čo svedčí nehojeniu kútikov, mne pomáha nejsť čokoládu - tmavú. B komplex ich skôr udržiava ako pomáha

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    U nas v rodine to mal nedavno vnuk, potom aj syn a nakoniec aj ja. Trvalo to kazdemu dva tyzdne nez sa to zahojilo. Vnuk to mal dlhsie, lebo si daval na to niveu. Ja so synom sme to nahrievali biolampou a uzivanim B komplexu. Lekarky som sa pytala po zahojeni, ze z coho, ci nie z liekov to bolo, ze je to virusove

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Jednoducho - urob zo seba "fajnovku". Zásadne po nikom nejedz, nepi, dávaj si pozor , aby riad s ktorým ješ bol skutočne čistý a tiež ovocie, aby bolo riadne umyté. Oduč sa cmúľať ceruzku, alebo pero, zbytočne si rukou prechádzať po tvári. Môžeš aj potrieť čajovníkovým olejom.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    najlepšie je na to ušný maz
    a nabudúce treba haľadať či tu téma už nie je http://www.porada.sk/t42300-kutik-pri-ustach.html

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    calciová masť. večer dáš ráno nemáš

    Sony je offline (nepripojený) Sony

    ..... Sony
    odporúčam - KOSMÍN - regeneračná masť na pery a kútiky s harmančekom a gáfrom - mne pomohla a vyskúšala som toho dosť - dostať ju v lekárni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.