Zavrieť

Porady

uhradena vyssia suma ako je na fakture

Prosim pomoooc

uhradila sa faktura z bankoveho uctu o 0,01 cent viacej ako je na fakture.Ako mam zauctovat ten centik?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    m.b Pozri príspevok
    Prosim pomoooc

    uhradila sa faktura z bankoveho uctu o 0,01 cent viacej ako je na fakture.Ako mam zauctovat ten centik?
    Int.dokladom na 548/321/A so symbolom faktúry, úhradu ako 321/A/221/A.

    m.b je offline (nepripojený) m.b

    som workoholik, na liecenie sa nechystam xD ...viac m.b
    dakujem, myslela som ze volaco podobne, ale nedalo sa mi to urobit v softe. Tak som myslela, ze asi zle uvazujem

    uctujem v Pohode a teraz som aj na to prisla! treba nastavit Automatizaciu prace s preplatkami.

    ocenujem Vasu rychlu a jasnu odpoved

    ekovm je offline (nepripojený) ekovm

    ekovm
    Nám firma uhradila o 300,-EUR viac ako bolo na faktúre. bolo to na prelome mesiaca. Mám na to vystaviť DPH faktúru a keď to pošlem späť tak dobropis? Alebo to len tak pošlem späť? Je to mylná platba.

    Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

    Petra29
    ekovm Pozri príspevok
    Nám firma uhradila o 300,-EUR viac ako bolo na faktúre. bolo to na prelome mesiaca. Mám na to vystaviť DPH faktúru a keď to pošlem späť tak dobropis? Alebo to len tak pošlem späť? Je to mylná platba.
    Pošli späť 300,- EUR. Nevystavuješ dobropis, ani faktúru k prijatej platbe, nedošlo k prijatiu služby či tovaru v zmysle zákona o DPH.

    martinia je offline (nepripojený) martinia

    martinia
    Ahojte, hladám niekoho , kto by ma praktickým cvičením naučil zostaviť účtovnú závierku sro ( zaplatím , najlepšie z Trnavy)

    uhradena vyssia suma ako je na fakture

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.