Zavrieť

Porady

TONI & GUY

Ahojte, chcem sa spýtať má niekto z Vás číslo na kadernícky salón TONI & GUY v Bratislave ? A bol tam už niekto ? Boli ste spokojní ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dara je offline (nepripojený) dara

    dara
    pyton
    Kde sa nachádzajú?
    Vraj je to v podchode na Obchodnej ulici pri Fórume.
    Naposledy upravil dara : 02.09.05 at 09:55

    Tanicka je offline (nepripojený) Tanicka

    Tanicka
    dara
    Ahojte, chcem sa spýtať má niekto z Vás číslo na kadernícky salón TONI & GUY v Bratislave ? A bol tam už niekto ? Boli ste spokojní ?
    to by som aj ja chcela vediet .o) ja som raz bola u pierota ) pekny uces som od nich mala, ale citila som sa v nom starsia .o) ale farby tam maju super .o)

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Priamo v podchode pri Fórume nie je žiadne kaderníctvo, to viem určite, často tade chodím. Do úvahy by prichádzalo kaderníctvo v Royko pasáži - to je kúsok od Fórumu (aj ten sa ale už vola Crowne Plaza) - ako sa volá netuším - a toto číslo som našla v zozname - to by tam niekde mohlo byť, príp. sa spýtaj, možno ti poradia aj keby to bola konkurencia
    KADERNÍCTVO HAIR FACTORYObchodná 22, Bratislava02/52923583

    Tanicka je offline (nepripojený) Tanicka

    Tanicka
    dara
    Ahojte, chcem sa spýtať má niekto z Vás číslo na kadernícky salón TONI & GUY v Bratislave ? A bol tam už niekto ? Boli ste spokojní ?
    Toto je ich stránka. Skús sa kuknúť )http://www.toniandguy.sk/data/main.htm

    a potom sa pochvál ) som zvedavá

    dara je offline (nepripojený) dara

    dara
    Ďakujem pekne, už som to medzi tým našla aj ja. Ale nemá z Vás niekto skúsenosti s nimi ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Fíha, to musíte ale pekne veľa zarábať v Bratislave, keď melír hlavy je taký drahý!?

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    U Toniho v galérii sú "dobré" účesy. Presne tak vyzerám , keď sa ráno zobudím - a mám to zadarmo!

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    ....ááále chýba ti ta správna "visačka" MADE BY!!!!

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Baby ja neviem, ale ja by som toľko peňeži nevycálovala za nejaký účes... To ešte aj ked som bola v Pierote, tá cena bola do 1000,- SKK (presne 990,-) s melírom, ostrihaním a vyfúkaním... a ešte aj poradila, ako si urobiť ten účes doma...

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    V novom Novom čase pre ženy /44/ píšu o tomto kader. Toni and Guy, sú tam pekné premeny účesov, ktoré robil šéf Gary Wright...

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Je to pasáž u Zlatého jeleňa, medzi námestím SNP a Obchodnou ulicou. Vchod je bližšie z nám SNP. Bližšie indície socha partizána na námestí SNP, presne za ňou je rad domov, dole je Optika, kaviarničky a medzi tým je nová pasáž . Hneď ako prvé od SNP je to kaderníctvo.

    Juro4446 je offline (nepripojený) Juro4446

    Juro4446
    Aha... diki... inac uz som bol na ich webe, aj ked ho maju po anglicky, ale mal to byt SK web ... Nastastie ja rozumiem Anglicky... Teraz neviem ci tam robia ucesy aj pre mladsie osoby...
    Ak ano, tak sa tam asi ostrihat pojdem...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.