Zavrieť

Porady

Punkcia kostnej drene

Má niekto skúsenosti s týmto vyšetrením? Môžete mi prosím napísať ako to prebieha. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    človek dostane nejaké tbl na ukludnenie prípadne ho uspia, vydezinfikujú miesto vpichu, nabudnú kosť, vytiahnu dreň a je to.

    bobiku je offline (nepripojený) bobiku

    bobiku
    Vďaka za odpoveď ale toto viem aj ja, ja som len chcela aby mi napísal niekto kto na takomto zákroku bol. Či to bolí, či si mám dávať potom na niečo pozor, teda či môžem ísť hned po zákroku do roboty a pod.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    bobiku Pozri príspevok
    Vďaka za odpoveď ale toto viem aj ja, ja som len chcela aby mi napísal niekto kto na takomto zákroku bol. Či to bolí, či si mám dávať potom na niečo pozor, teda či môžem ísť hned po zákroku do roboty a pod.
    no podľa mňa to bolí veď to je zásah do organizmu, podľa mňa domov nie do roboty a ostatné ti povedia na pracovisku.
    http://www.porada.sk/t98867-darovani...nej-drene.html
    http://www.makos.wz.cz/register.html

    beatam je offline (nepripojený) beatam

    beatam
    bobiku Pozri príspevok
    Vďaka za odpoveď ale toto viem aj ja, ja som len chcela aby mi napísal niekto kto na takomto zákroku bol. Či to bolí, či si mám dávať potom na niečo pozor, teda či môžem ísť hned po zákroku do roboty a pod.
    Absolvovala som to 3x. Dajú ti "oblbovák", znecitlivia miesto. Do roboty by som sa potom nechystala. Nejaký čas to nemôžeš namočiť. Tri dni chodíš ako kopnutá koňom (aspoň ja). Neviem z akého dôvodu to podstupuješ, ale držím palce.

    Punkcia kostnej drene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.