Zavrieť

Porady

8 Bitová kvalita farieb

Prosím Vás po zapnutí PC mám nastavenú kvalitu farieb 32 Bitov. po dákych troch sekundách sa mi samé nastaví na 8 BITOV.
Viete poradit??? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Jednou z možností je nastavené vysoké rozlíšenie monitora. Skús znížiť toto nastavenie a uvidíš, či to bude robiť. Ak áno, chyba bude niekde inde.

    rici-20 je offline (nepripojený) rici-20

    rici-20
    no tak v tom to asik nebude bo vkuse mam nastavene rozlisene 1024x768 pixelov a iba teraz mi to zacalo robit. Nizsie je uz iba 800x600 a nastavovat vkuse po zapnuti na 32 bitov sa mi vkuse nece ale musim.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    rici-20 Pozri príspevok
    no tak v tom to asik nebude bo vkuse mam nastavene rozlisene 1024x768 pixelov a iba teraz mi to zacalo robit. Nizsie je uz iba 800x600 a nastavovat vkuse po zapnuti na 32 bitov sa mi vkuse nece ale musim.
    Stiahni si aktuálny ovládač na tvoju grafickú kartu a nainštaluj ho. Mne sa raz tiež z nejakej systémovej chyby vymazal ovládač a zostalo tam len základné nastavenie grafického výstupu v základnom rozlíšení.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Presne ako pise chobot - novy ovladac na graficku kartu. Ale podobne veci sa mozu diat aj ked je zle zasunuta do slotu, ked sa prehrieva... Ale najskor vyries ovladac

    rici-20 je offline (nepripojený) rici-20

    rici-20
    dakujem za pomoc ale chyba bola v necom inom
    v priecinku ''Pri spustení'' som mal nechceny programik s nazvom: Digital Line Detect. Dakujem za pomoc problém vyriešený

    8 Bitová kvalita farieb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.