Zavrieť

Porady

" znicena lampa "

Dobry vecer,prosim Vas,nevie mi niekto poradit???
Nastriekala som lampu hnedej farby z plastu cervenym sprayom,lebo som ju chcela mat peknu cervenu,ale stalo sa to,ze aj ked som striekala s asi 50 cm vzdialenosti po zapaleni svetla na nej vidno otrasne flaky a stecenu farbu...ako sa to da opravit???alebo sa aspon zbavit tej stecenej farby...v najhorsom pripade keby mi niekto poslal napad ako ,alebo cim by som ju mohla oblepit / myslim nejaky vzor /
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Denisa je offline (nepripojený) Denisa

    optimista Denisa
    Ťažko radiť keď to nevidíme. Možno by to išlo dole niečím, čím sa tá farba riedi.

    kukurička je offline (nepripojený) kukurička

    kukurička
    Keby si bola pripojila foto lampy, tak by sme si to vedeli aj predstaviť. Takto môžme len hádať čo si to vlastne farbila. Stečenú farbu by si mohla odstrániť riedidlom prislúchajúcim k danej farbe /na farbe budeš mať typ riedidla napísaný/. Kúp si napr.akrylovú farbu, ktorú nerieď vodou a skús buď štetcom, alebo malým molitanovým valčekom natierať viac vrstiev. Najprv počkaj kým ti uschne jedna vrstva a potom nanášaj druhú. Valčekom by sa ti to mohlo podariť asi lepšie, aby si nemala šmuhy.
    Oblepovať by si mohla napr. servítkovou technikou.
    Držím palce, aby sa ti to podarilo opraviť a potom prilož foto tvojho dielka.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Možno by sa dala oblepiť červenou látkou, možno by stačila aj dáka jemná priesvitná červená tkanina (organza alebo podobná). Odfoť a prilep, uvidíš koľko znamenitých námetov a rád dostaneš.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Po úprave treba do lampy dať šetricu žiarovku, nie obyčajnú, ktorá vyžaruje veľké teplo... aby ste nevzbĺkli...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.