Zavrieť

Porady

tapetovanie

zdar,vie mi niekto poradit ci sa pri tapetovani natiera lepidlom aj stena alebo iba tapeta,na lepidle nie je nic o tom iba v akom pomere zamiesat a tapety su obycajne papierove vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

    Tara1
    Záleží na podklade na ktorý ideš lepiť..keď som ja tapetovala, tak som natierala len tapety..ak je podklad omietka, je dobre natrieť aj stenu .. a rada z vlastnej skúsenosti, keď som natierala len tapetu tak pri odstraňovaní išli tapety pekne dole.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Alebo, alebo. Nie je potrebné natierať oboje. Nastrihanú tapetu rýchlo prerolujem vo vode vo vani a postavím do vedra. Nie je premočená, tak akurátne vlhká a kým natriem pás steny, prebytočná voda z nej stečie. Kedysi som natierala tapetu lepidlom, ale vtedy sa mi s ňou nešikovnejšie manipulovalo a aj času viac zabralo.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Paula Pozri príspevok
    Alebo, alebo. Nie je potrebné natierať oboje. Nastrihanú tapetu rýchlo prerolujem vo vode vo vani a postavím do vedra. Nie je premočená, tak akurátne vlhká a kým natriem pás steny, prebytočná voda z nej stečie. Kedysi som natierala tapetu lepidlom, ale vtedy sa mi s ňou nešikovnejšie manipulovalo a aj času viac zabralo.
    tak tuto technologiu som nepoznal,ked som spravne pochopil tak len navlhcit tapety a natierat stenu?a ked je na stene stara farba tiez tak?
    totiz v jednej miestnosti som dal novu omietku a v druhej som len poopravoval stenu,samozrejme som vsetko natrel penetrakom

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Aha, tak to Ti asi poradí niekto iný. Ja som na omietnutú stenu nikdy netapetovala.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    vulxy Pozri príspevok
    zdar,vie mi niekto poradit ci sa pri tapetovani natiera lepidlom aj stena alebo iba tapeta,na lepidle nie je nic o tom iba v akom pomere zamiesat a tapety su obycajne papierove vdaka
    Nechcem sa ťa doktnúť prečo chceš tapetovať, keď si dal čerstvú omietku? nie je to škoda? Namaľuj si izbu a nebudeš mať v budúcnosti prácu so strhávaním tapiet. Dodnes si pamätám, ako sme pracne odstraňovali tapety v činžiaku. Tapetovanie je tiež fuška

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ide vlastne o chodbu a WC a nie vsetko len tak do vysky110cm ,mal som to malovane predtym a vyzeralo hrozne hlavne chodba,tak reku skusim tapety,ale mozno to nebol moj najlepsi napad

    Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

    Tara1
    vulxy Pozri príspevok
    ide vlastne o chodbu a WC a nie vsetko len tak do vysky110cm ,mal som to malovane predtym a vyzeralo hrozne hlavne chodba,tak reku skusim tapety,ale mozno to nebol moj najlepsi napad
    a možno áno..už som niečo podobné videla, hore to bolo akože ukončené takou papierovou listelou a vyzeralo to celkom pekne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.