Zavrieť

Porady

Outlook Express mi neodosiela maily z druhého konta

V Outlook Express som si vytvorila druhé konto (Nástroje/Kontá/Pridať/Pošta), nastavila server prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty, ktorý je iný ako pri prvom konte atď. Problém mám v tom, že pri tomto konte (druhej totožnosti) môžem prijímať maily a nemôžem maily odosielať.
Outlook mi hlási chybu:
Vyskytla sa neznáma chyba. Protokol: SMTP, Odpoveď servera: '421 Cannot connect to SMTP server 81.2.195.204 (81.2.195.204:25), connect error 10060', Port: 25, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba servera: 421, Chyba číslo: 0x800CCC67
Viete mi niekto poradiť, v čom je chyba?
Čítala som aj staršiu poradu s podobným problémom http://www.porada.sk/t117884-outlook...la-emaily.html, ale nenašla som tam riešenie pre mňa.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Podľa hlášky tvoj Outlook je nesprávne nastavený na odosielanie mailov, preto ti neodchádzajú maily. Skús ešte raz nastaviť druhé konto v časti odosielania mailov, môže tam byť niekoľko možných variant, postupuj podľa návodu poskytovateľa mailovej schránky, chyba može byť napríklad, že server vyžaduje pri odosielaní overenie, alebo ho nevyžaduje....

    Outlook Express mi neodosiela maily z druhého konta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.