Zavrieť

Porady

antibiotika

V piatok som dobrala atb.Je mozne, ze az teraz na mna "dolahli" neziaduce ucinky ako hnacka,...? Davala som si aj NutrolinB...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Erika686 Pozri príspevok
    V piatok som dobrala atb.Je mozne, ze az teraz na mna "dolahli" neziaduce ucinky ako hnacka,...? Davala som si aj NutrolinB...
    Nemyslím si,že by tá hnačka bola z tých antibiotík- to by si s tým mala problém už skor- dovod bude asi niekde inde...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Ano,je to možné.Alergiacká reakcia neskorá sa môže prejaviť aj pár týždnov po dobratí liekov.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Podla mna je tazko poradit, ked nevieme vas zdravotny stav./mam na mysli ci nemate aj ine zdrav.problemy-napr.srdce,oblicky,pecen atd.../ Je to mozne,ze mate az teraz reakciu, ved aj ked sa date zaockovat proti chripke aj tak ju napokon dostanete.dôvodov je vela a rád este viac....

    Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

    Erika686
    Dakujem za nazory.
    No, myslim,ze pomaly, ale isto tie problemy ustupuju. Mudrejsia budem po kontrole u dr.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Nemyslím si,že by tá hnačka bola z tých antibiotík- to by si s tým mala problém už skor- dovod bude asi niekde inde...
    ja by som s vysokou pravdepodobnosťou povedala ,že áno.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    BXLmiami Pozri príspevok
    Ano,je to možné.Alergiacká reakcia neskorá sa môže prejaviť aj pár týždnov po dobratí liekov.
    alergická reakcia nie je hnačka. to je vedľajší alebo nežiadúci účinok

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ako som napísala je to vysoko pravdepodobné,že to bolo z tých ATB kedže ATB zabíjajú všetky baktérie v organizme aj tie pre nás prospešné, čiže hnačky sú naozaj časté...lebo atb zabijú baktérie v črevách a potom vzniká hnačka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.