Zavrieť

Porady

zrusenie uctu vo VUB

Ahojte,

mam bezny ucet vo VUB banke. Zda sa mi strasne drahy a najma VUB banka dost neschopna a tak chcem ucet zrusit. Lenze. Mame hypoteku vo VUB a na zmluve s hypoteky je napisany tento ucet ako ten, z ktoreho sa beru splatky. Da sa to zmenit lenze je to zmena zmluvnych podmienok a za to je poplatok 4000 korun, prosim pekne. Nemame s tym niekto skusenosti a neviete ci by sa to nedalo nejak obist? Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    iaragorn Pozri príspevok
    Ahojte,

    mam bezny ucet vo VUB banke. Zda sa mi strasne drahy a najma VUB banka dost neschopna a tak chcem ucet zrusit. Lenze. Mame hypoteku vo VUB a na zmluve s hypoteky je napisany tento ucet ako ten, z ktoreho sa beru splatky. Da sa to zmenit lenze je to zmena zmluvnych podmienok a za to je poplatok 4000 korun, prosim pekne. Nemame s tym niekto skusenosti a neviete ci by sa to nedalo nejak obist? Diky
    Neobídeš to. Jedine si zmeniť ten účet na najlacnejší, ktorý v ponuke majú (tuiším je to za 1,37 €) a mať tam len 2 obraty - mesačný kredit a mesačná splátka úveru.

    Zuzanka1973 je offline (nepripojený) Zuzanka1973

    Zuzanka1973
    VUB je jedna z najdrahších bánk. mňa zrušenie účtu v tejto banke vyšlo na 2500,-SK. poplatok za vrátenie karty, poplatok za ukončenie účtu, poplatok za vedenie účtu..... poplatky ake som si dovtedy ani nevedela predstavit. a to žiadnu hypotéku v tejto banke nemám. išlo o obyčajný podnikateľský účet.

    iaragorn je offline (nepripojený) iaragorn

    iaragorn
    No drahi su neskutocne. A tie sluzby co poskytuju.

    Napriklad z toho uctu mi strhavaju hypoteku. Jedneho krasneho dna, ju kto vie preco nestrhli a mne dali za to pokutu 200 korun. A ked som to nahlasil banke, tak mi dali este uroky z omeskania. No neni su skveli ?

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    iaragorn Pozri príspevok
    No drahi su neskutocne. A tie sluzby co poskytuju.

    Napriklad z toho uctu mi strhavaju hypoteku. Jedneho krasneho dna, ju kto vie preco nestrhli a mne dali za to pokutu 200 korun. A ked som to nahlasil banke, tak mi dali este uroky z omeskania. No neni su skveli ?

    Kto vie prečo nestrhli? Hmm, to si ani nezistíš prečo? Mali z čoho?

    nivarto je offline (nepripojený) nivarto

    nivarto
    Mňa zase nemilo prekvapilo, keď som vkladal na účet 11,95 eura a poplatok bol 1,33 eura . Vydierači sedia v VUBke.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    nivarto Pozri príspevok
    Mňa zase nemilo prekvapilo, keď som vkladal na účet 11,95 eura a poplatok bol 1,33 eura . Vydierači sedia v VUBke.
    Vo všetkých bankách sedia vydierači, na toto mám aj ja nervy...mal si mi doniesť ten keš a ja by som ti to poslala na tvoj učet zadarmo cez e-bank

    iaragorn je offline (nepripojený) iaragorn

    iaragorn
    jasne ze mali z coho strhnut.
    Proste ich super mega system urobil niekde chybu. A mne dali pokutu.
    Nastastie ju potom vratili, sice to trvalo zopar mesiacov. No ale tie vybavovacky ohladom toho.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    iaragorn Pozri príspevok
    jasne ze mali z coho strhnut.
    Proste ich super mega system urobil niekde chybu. A mne dali pokutu.
    Nastastie ju potom vratili, sice to trvalo zopar mesiacov. No ale tie vybavovacky ohladom toho.
    Vieš ono je to tak, tam urobili túto chybu, v inej banke zas nefunguje iné, v ďalšej ťa zas triafa z ich prístupu...a stále je to o tom istom, čert,alebo diabol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.