Zavrieť

Porady

Ohlasy

Pozdravujem Vas.
Iba nedavno som objavila Poradu a uz ste mi poradili, vdaka vsetkym.

Chcem sa vsak opytat, ci okrem danových a financných tém je možné rozsírit poradu i o otázky verejného obstarávania podla zák. 523/2003 Z.z.. Pracujem v príspevkovej organizácii a s týmto zákonom je podobná sranda ako napr. s DPH.

Ďakujem. SlavaK
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Na porade je časť neziskový sektor. Je tam už kopec otázok ohľadne príspevkových organizácií. Skús svoje otázky smerovať sem. Ak budú niektorí poraďáci vedieť, určite Ti poradia.

    SlavaK je offline (nepripojený) SlavaK

    SlavaK
    Ďakujem za odpoveď. Ešte sa len učím orientovať sa na tejto stránke, hoci je prehľadná.

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    Neviem, či som na dobrej stránke, ale mám dotaz:
    1/ veľmi často ma odhlasuje z porady, približne každ. 10 min.
    2/ keď dám súhlas k nejakej téme, tak napíše zrušiť môj súhlas
    3/ keď má niekto príspevok a má tam www., atď., mne sa to nedá otvoriť
    Pozn.: ja mám prístup len na entranet
    Môže toto všetko byť nejaký problém ?

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    babijanka Pozri príspevok
    Neviem, či som na dobrej stránke, ale mám dotaz:
    1/ veľmi často ma odhlasuje z porady, približne každ. 10 min.
    2/ keď dám súhlas k nejakej téme, tak napíše zrušiť môj súhlas
    3/ keď má niekto príspevok a má tam www., atď., mne sa to nedá otvoriť
    Pozn.: ja mám prístup len na entranet
    Môže toto všetko byť nejaký problém ?
    Alebo "intranet"? To je asi v práci a máte nastavené obmedzenia...

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    Blankake Pozri príspevok
    Alebo "intranet"? To je asi v práci a máte nastavené obmedzenia...
    No už zase som sa musela prihlasovať už ma to nebaví
    A čo s tým ostatným, napr. viem, že keď mám v práci len intranet, tak nemôžem otvoriť stránku , napr. www, ale keď dávam niekomu súhlas s príspevkom, tak potom prečo stále vypisuje-zrušiť môj príspevok

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    babijanka Pozri príspevok
    No už zase som sa musela prihlasovať už ma to nebaví
    A čo s tým ostatným, napr. viem, že keď mám v práci len intranet, tak nemôžem otvoriť stránku , napr. www, ale keď dávam niekomu súhlas s príspevkom, tak potom prečo stále vypisuje-zrušiť môj príspevok
    Asi to tak máte nastavené administrátorom. Neviem, čo všetko máte povolené - na iných stránkach sa môžeš pohybovať "normálne"? Môžeš napr. vypĺňať nejaké formuláre on-line, sťahovať...?

    mekelek je offline (nepripojený) mekelek

    mekelek
    Keď sa prihlasuješ, označ zapamätať, potom ťa nebude vyhadzovať.
    Ja už viem, mňa už naučili.

    "Zrušiť môj súhlas" - je možnosť, keď si dala súhlas omylom, alebo si si rozmyslela a chceš zrušiť.

    Neboj sa, postupne sa všetko naučíš.

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    mekelek Pozri príspevok
    Keď sa prihlasuješ, označ zapamätať, potom ťa nebude vyhadzovať.
    Ja už viem, mňa už naučili.

    "Zrušiť môj súhlas" - je možnosť, keď si dala súhlas omylom, alebo si si rozmyslela a chceš zrušiť.

    Neboj sa, postupne sa všetko naučíš.
    Ďakujem, no teraz som tak urobila, takže som sa prihlásila, dala som zapamätať a uvidím čo bude ďalej
    A čo s tým ostatným, t.j., keď dám niekomu súhlas tak mi zadáva - zrušiť môj súhlas, ale to mi predtým nerobilo

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    babijanka Pozri príspevok
    Ďakujem, no teraz som tak urobila, takže som sa prihlásila, dala som zapamätať a uvidím čo bude ďalej
    A čo s tým ostatným, t.j., keď dám niekomu súhlas tak mi zadáva - zrušiť môj súhlas, ale to mi predtým nerobilo
    Kde to vypíše, že "zrušiť môj súhlas"?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    babijanka Pozri príspevok
    Ďakujem, no teraz som tak urobila, takže som sa prihlásila, dala som zapamätať a uvidím čo bude ďalej
    A čo s tým ostatným, t.j., keď dám niekomu súhlas tak mi zadáva - zrušiť môj súhlas, ale to mi predtým nerobilo
    Ked niekomu udelíš súhlas, máš možnosť ho aj zrušiť. každý má tú možnosť.

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    Blankake Pozri príspevok
    Kde to vypíše, že "zrušiť môj súhlas"?
    No je to vľavo-zvýraznené, keď niekto zadá nejaký príspevok, s ktorým ja súhlasím, ťuknem na súhlasím a pod súhlasím-meno, je napísané zrušiť môj súhlas

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    babijanka Pozri príspevok
    No je to vľavo-zvýraznené, keď niekto zadá nejaký príspevok, s ktorým ja súhlasím, ťuknem na súhlasím a pod súhlasím-meno, je napísané zrušiť môj súhlas
    To sa vypíše každému - máš tak možnosť kedykoľvek svoj udelený súhlas danému príspevku zrušiť. To sa zobrazuje len Tebe, ostatní to nevidia. Každému sa to zobrazuje len pri súhlase, ktorý on udelil... chápeš?

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Dala som Ti súhlas. Tebe sa zobrazuje len "Súhlasím s babijanka".
    A mne ešte pod tým modrým "Zrušiť môj súhlas"

    babijanka je offline (nepripojený) babijanka

    žena v strednom veku-srandistka ...viac babijanka
    Blankake Pozri príspevok
    To sa vypíše každému - máš tak možnosť kedykoľvek svoj udelený súhlas danému príspevku zrušiť. To sa zobrazuje len Tebe, ostatní to nevidia. Každému sa to zobrazuje len pri súhlase, ktorý on udelil... chápeš?
    Už áno a ďakujem za vysvetlenie

    tutiola je offline (nepripojený) tutiola

    obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac tutiola
    Chcem požiadať moderátorov Porady či by bolo možné trochu viac sledovať tému - Nováčikovia - Predstavte sa. Veľmi často sa v tejto rubrike preberajú odborné témy v ktorých musíte vyhľadávať rôzne zákony a nariadenia. Práca ľudí, v tejto téme nemôže byť odmenená bodovaním aj keď si to plne zaslúžia. Uvedomujem si, že žiadam veľa, ale nie pre seba. Ťažko je to ustriehnúť, ale zasa nováčkovia sa až tak často nepredstavujú.
    Ak by ste po ich prvom príspevku mohli tému presunúť do tej správnej rubriky, mohli by sme vaše vysvetlenia a riešenia aj oceniť. Nepovažujte to prosím za útok na nováčikov alebo moderátorov. Je to môj laický pohľad na vec, ktorej možno ani nerozumiem. A vôbec zaradila som to správne?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    tutiola Pozri príspevok
    Chcem požiadať moderátorov Porady či by bolo možné trochu viac sledovať tému - Nováčikovia - Predstavte sa. Veľmi často sa v tejto rubrike preberajú odborné témy v ktorých musíte vyhľadávať rôzne zákony a nariadenia. Práca ľudí, v tejto téme nemôže byť odmenená bodovaním aj keď si to plne zaslúžia. Uvedomujem si, že žiadam veľa, ale nie pre seba. Ťažko je to ustriehnúť, ale zasa nováčkovia sa až tak často nepredstavujú.
    Ak by ste po ich prvom príspevku mohli tému presunúť do tej správnej rubriky, mohli by sme vaše vysvetlenia a riešenia aj oceniť. Nepovažujte to prosím za útok na nováčikov alebo moderátorov. Je to môj laický pohľad na vec, ktorej možno ani nerozumiem. A vôbec zaradila som to správne?
    tutiola, tento problém sa tu riešil už neraz...
    Najvhodnejším riešením je v tej téme neodpovedať ale dať nováčikovi link,(príp. radu ) kde má svoju otázku smerovať.
    Ale skoro vždy sa nájde nejaká dobrá dušička, ktorá sa zľutuje nad nováčikom a odpovie.
    Medzitým nováčika aj zopár ľudí uvíta... takže je ťažko rozhodnúť, kde vlastne príspevok patrí...

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Prosím vás, môže mi niekto vysvetliť, prečo sa nemôžem prihlásiť na Poradu cez IE? Cez Mozillu to ide bez problémov. Ďakujem.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    kero64 Pozri príspevok
    Prosím vás, môže mi niekto vysvetliť, prečo sa nemôžem prihlásiť na Poradu cez IE? Cez Mozillu to ide bez problémov. Ďakujem.
    Nevysvetlím dôvod, ale už sme dvaja

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.