Zavrieť

Porady

zmena zobrazovania dátumu

zakladám ďalšiu tému - pretože som zistila, že sa začal dátum zobrazovať ináč, ako predtým. Miesto formátu dd.mm.rr máme formát mm.dd.rr.

Pre mňa je tento formát veľmi, veľmi mätúci. Najviac v témach ohľadom rôznych novelizácií a zákonov - neviem sa vyznať, kedy čo bolo novelizované a či tá novelizácia, ktorú hľadám, je tá pravá...

Neviem, ako to vyhovuje vám, mne to dosť prekáža a privítala by som vrátenie pôvodného formátu.

PS - aj zobrazovanie dátumu, od kedy je člen porady sa zmenil z presného dátumu na dátum mesiac-rok... to mi ale nevadí
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Marianna01 Pozri príspevok
zakladám ďalšiu tému - pretože som zistila, že sa začal dátum zobrazovať ináč, ako predtým. Miesto formátu dd.mm.rr máme formát mm.dd.rr.

Pre mňa je tento formát veľmi, veľmi mätúci. Najviac v témach ohľadom rôznych novelizácií a zákonov - neviem sa vyznať, kedy čo bolo novelizované a či tá novelizácia, ktorú hľadám, je tá pravá...

Neviem, ako to vyhovuje vám, mne to dosť prekáža a privítala by som vrátenie pôvodného formátu.

PS - aj zobrazovanie dátumu, od kedy je člen porady sa zmenil z presného dátumu na dátum mesiac-rok... to mi ale nevadí
aj ja som hľadela ako puk na jeden dátum, že 02.23., že či porada má už 24 mesiacov v roku??...vôbec sa mi to nepáči
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Presne tak, ja som pozerala na jeden dátum, myslím že to bolo 3.12.2009, že či to už máme december. A potom som zistila, že je to 12.3.2009.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Marianna01 Pozri príspevok
zakladám ďalšiu tému - pretože som zistila, že sa začal dátum zobrazovať ináč, ako predtým. Miesto formátu dd.mm.rr máme formát mm.dd.rr.
Pre mňa je tento formát veľmi, veľmi mätúci. Najviac v témach ohľadom rôznych novelizácií a zákonov - neviem sa vyznať, kedy čo bolo novelizované a či tá novelizácia, ktorú hľadám, je tá pravá...
Neviem, ako to vyhovuje vám, mne to dosť prekáža a privítala by som vrátenie pôvodného formátu.

PS - aj zobrazovanie dátumu, od kedy je člen porady sa zmenil z presného dátumu na dátum mesiac-rok... to mi ale nevadí
Žeby tú zmenu spôsobil začiatok oslavy týchto výročí??? Ono sa to môže zdať ako vytváranie kultu niektorých nickov. Ale prečo nie?!
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Aj podľa mňa je toto zobrazovanie dátumu veľmi mätúce. Človek sa musí dlhšie zamyslieť, čo je to vlastne za dátum.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Boli sme zvyknuté na klasické zobrazovanie času. Ak sa to zmení, mne to nevadí. Zvykneme si. Len aby bolo povedané, ktorá formuláciu dátumu platí, či DD.MM.RRRR alebo MM.DD.RRRR, aby sme neboli zmätení. Samozrejme som za uvádzanie klasického dátumu, ale ak je zmena potrebná, zvykneme si.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Nechápem, načo je dobrá táto zmena písania dátumu. Na Slovensku sa predsa používajú len dva spôsoby písania dátumu:
vzostupný: deň-mesiac-rok... 24.11.2009
zostupný: rok-mesiac-deň... 2009.11.24

Ale vždy je mesiac uprostred, nie na začiatku. Potom môže dôjsť k nedorozumeniu, čo v zápise napr. 3.12.2009 znamená 3 (deň/mesiac?) a čo 12 (deň/mesiac?).
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Tiez sa mi to nepaci a som za povodne zobrazovanie. Myli to... samozrejme ked sa nad tym datumom zamyslim, da mi nakoniec zmysel, ale preco to teda komplikovat?
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Ak nie je iný vážny dôvod na zmenu zobrazovania dátumu, myslím si , že pôvodný format bol vhodnejší.
(možno sa iba chybička "vloudila").

Som za pôvodné zobrazovanie dátumu.

Po prečítaní dátumu sa musím zastaviť a prekonvertovať si to.
Stačí už len to, keď stále prepočítavam Eura na koruny.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Aha, no to sú mi veci.
Odkedy sa to zmenilo? Od dnes? Robil som nejaké zmeny a ako sa vraví keď niečo funguje tak to treba pokaziť

Opravím
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
V nicku v témach nie je presný dátum členstva, len mesiac. Aj to by sa dalo opraviť?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Richard Pozri príspevok
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?
No ááánnnnooooo... aby sme vedeli oslavovať výročia predsa.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Na druhej strane, Zoli keď sa nazbierajú všetci oslavenci za celý mesiac, tak tá žúrka bude jejejéééééj... Tam bude chlastu...
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Jarka, dóóóbre si to vymyslela .....Zoli zaobstára víno a Ty sa zvezieš.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Jara Pozri príspevok
Na druhej strane, Zoli keď sa nazbierajú všetci oslavenci za celý mesiac, tak tá žúrka bude jejejéééééj... Tam bude chlastu...
No jasnééé. Tak ako naše mini-mikro stretko v Senci cez leto. Pôvodné množstvo osadenstva bolo plánované na 3-4, a nakoniec sa nás tam zišlo asi 35.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
azla Pozri príspevok
Jarka, dóóóbre si to vymyslela .....Zoli zaobstára víno a Ty sa zvezieš.


Prepáčte, že trošku mrníkujeme túto tému.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Richard Pozri príspevok
ok tie dátumy sú opravené

Richard ďakujeme, si nás vystrašil, že to bude na furt už som myslela , že ti budeme gratulovať k narodeninám 8.13ty
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

azla Pozri príspevok
Jarka, dóóóbre si to vymyslela .....Zoli zaobstára víno a Ty sa zvezieš.
Ja zase taká nemsom. Já pridám niečo ostré.... Ten nápad som len preto napísala, aby sme netrápili Richarda...
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Richard Pozri príspevok
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?
Ďakujeme
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Richard Pozri príspevok
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?
Je s tým problém to vrátiť tiež na pôvodný dátum? Už tu bola pekná gratulácia k výročiu vstupu na Poradu a bolo to milé. Nech sa zachovajú pekné výročia, to aspoň každého poteší.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať