Zavrieť

Porady

Dokumenty pri vypovedi

Dobry vecer, chcela by som poprosit o radu. Ake vsetky dokumenty mam dostat od pani uctovnicky pri vypovedi. Chcela by som to vediet dopredu, aby som nemusela potom cely december behat zo socialnej poistovne naspat k byvalemu zamestnavatelovi. Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Simčas Pozri príspevok
    Dobry vecer, chcela by som poprosit o radu. Ake vsetky dokumenty mam dostat od pani uctovnicky pri vypovedi. Chcela by som to vediet dopredu, aby som nemusela potom cely december behat zo socialnej poistovne naspat k byvalemu zamestnavatelovi. Vdaka.
    Zápočtový list a potvrdenie o zdaniteľných príjmoch za rok 2009.
    Prípadne, ak bola podpísaná hmotná zodpovednosť, tak zápisnica o vykonaní inventúry zverených predmetov. Eventuelne ešte aj potvrdenie o platieb ZP (pre prípadné RZZP za rok 2009).

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Simčas Pozri príspevok
    Dobry vecer, chcela by som poprosit o radu. Ake vsetky dokumenty mam dostat od pani uctovnicky pri vypovedi. Chcela by som to vediet dopredu, aby som nemusela potom cely december behat zo socialnej poistovne naspat k byvalemu zamestnavatelovi. Vdaka.
    A ešte ak požiadaš tak sú ti povinní vydať Pracovný posudok.

    Simčas je offline (nepripojený) Simčas

    Simčas
    Ďakujem za odpoveď. Včera som podpísala rozviazanie PP dohodou podľa §60, kde je uvedené, že dostanem aj 2-mes.odstupné. Som vcelku spokojná, ide mi len o tie ďalšie papiere. Ja som totižto bola do 24.10.09 na rodič.dovolenke (sobota)a 26.10.09 (pondelok) som nastupila do nemocnice, čiže som bola PN do 30.11.09. Takže mám ešte dostať zápočtový list a mám si pýtať aj potvrdenie o zdaniteľných príjmoch za r.09? Alebo v mojom prípade sa to nevydáva, keďže som bola na RD?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Simčas Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď. Včera som podpísala rozviazanie PP dohodou podľa §60, kde je uvedené, že dostanem aj 2-mes.odstupné. Som vcelku spokojná, ide mi len o tie ďalšie papiere. Ja som totižto bola do 24.10.09 na rodič.dovolenke (sobota)a 26.10.09 (pondelok) som nastupila do nemocnice, čiže som bola PN do 30.11.09. Takže mám ešte dostať zápočtový list a mám si pýtať aj potvrdenie o zdaniteľných príjmoch za r.09? Alebo v mojom prípade sa to nevydáva, keďže som bola na RD?
    Áno, ZL a potvrdenie o zdaniť. príjmoch, tak ako už bolo písané vyššie.

    Dokumenty pri vypovedi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.