Zavrieť

Porady

majetkoprávne vysporiadanie

Dobrý deň.Potrebovala by som poradiť s takouto vecou. Môj brat sa rozišiel s priateľkou, majú spolu 21 mesačnú dcéru. Odišiel z bytu , ktorý on za svoje peniaze zariadil, a platil jej aj hypoteku, ale vlastníčkou bytu je ex priateľka. Žiadal od nej ešte keď spolu žili, aby mu podpísala doklad, že bude mať nárok na alikvotnu čiastku bytu, len na to čo zaplatil on Ona s tým nesuhlásila a preto odišiel.
Ona si podadala inzeráty cez realitnú kanceláriu na prenájom bytu aj z jeho zariadením. Brat spísal zoznam zariadenia s cenami a zaslal ho svojej ex priateľke a požiadal ju, aby mu zariadenie zaplatila.
Ona s tým nesúhlasí, vraj niektorý nábytok nechce, a brat si ho má zobrať z bytu. Podotýkam, že zariadenie si vybrala ona podľa jej vkusu. Môžete mi prosím odpísať ako má ďalej v tejto záležitosti pokračovať.
Naposledy upravil zuzanka77 : 26.11.09 at 17:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    majetkoprávne vysporiadanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.