Zavrieť

Porady

Letny jazykovy kurz pre mladez - anglictina

Zdravim, hladam dobry a nie velmi drahy prazdninovy jazykovy kurz - anglictina, min.4 tyzdnovy pre 17 rocne dieta, do rodiny, krajina nerozhoduje. Ak o niecom viete, dajte mi prosim vediet. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Prima73 je offline (nepripojený) Prima73

    Prima73
    s googlom sa poznam

    ja som skor chcela nejake osobnu skusenost, najlepsie dobru... alebo opacny pripad, na koho (ktoru agenturu) sa neobracat

    Ale dik. Pekny den.

    meggan je offline (nepripojený) meggan

    meggan
    Moj syn bol pred dvoma rokmi na jazykovom kurze cez Student agency na Malte. V podstate sme boli spokojni, ale treba povedat, ze dost drahy zur. Mal 16 rokov, isiel ako skupina. Okrem toho, ze mali 4 hodiny anglictiny moc anglinu nepouzival. Bolo tam tolko Slovakov a Cechov, ze decka sa zgrupovali podla narodov. Byval v rodine s ktorou bol velmi spokojny, hlavne so stravou. O jeho brucho sa starala domaca pani az moc. Vyborne varila a z mraziaku si mohol kedykolvek zobret zmrzlinu aj ovocia mal neurekom. Niektore deti mali so stravou problem a museli dokupovat. Aj ked isiel ako skupina vpodstate sa staral o seba sam. Po skole mali volno a vacsinou chodil s kamosmi k moru. A vecer zacali zurky, discoteky a nebol ziaden problem dostat sa k alkoholu. Prichod k domacim nebol casovo obmedzeny, takze niektori chodili dost neskoro. Cely pobyt beriem tak, ze sa ucil samostatnosti,ako alergikovi pomohlo more,okusil nocny zivot a trochu sa zdokonalil v anglictine. Uz by som asi radsej volila Anglicko. Synovec bol minule leto cez EF a tam priplacali za to,aby na izbe nebol s nikym so Slovenska a Ciech. A ten nocny zivot tam tiez nieje az taky rusny, ale k alkoholu sa dostali aj tam. Ceny si uz musis porovnat zo stranok, ale su priblizne rovnake. Ak chces este nieco vediet, kludne sa opytaj.

    Prima73 je offline (nepripojený) Prima73

    Prima73
    Dakujem za info, samostatnosti by sa jej zislo, ale ako pises, trosku sa aj bojim tych zurov, predsa len je dievca Ale dakujem velmi pekne,zatial iba zbieram informacie a do leta sa uvidi..

    Letny jazykovy kurz pre mladez - anglictina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.