Zavrieť

Porady

Poradite dobru sadu hrncov.

Potreboval by som poradit k Vianociam darcek ..sadu hrncov..najlepsie aby neboli s chromovane ale nieco pod. ako tefal.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    dobre skusenosti mam s kuchynskym riadom IKEA 365+

    http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/ca...ting=relevance

    - Možno používať na všetkých typoch varných dosiek, vrátane indukčných.
    - Celé vyrobené z kovu; dá sa použiť v rúre.
    - Hrubé trojvrstvové dno. Dve vrstvy z nehrdzavejúcej ocele, medzi ktorými je hliníková vrstva chránia jedlo pred pripálením a prichytením.
    - Profilovaný vnútrajšok odmerať množstvo tekutiny priamo priamo v panvici.
    - Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči nárazom a ľahko sa čistí.
    - Vonkajšok je z matnej ocele; škvrny na nej vidieť menej než na lesklej oceli.
    - Pokrievka z nehrdzavejúcej ocele odráža teplo späť do hrnca a jeho obsah tak rýchlejšie zovrie.
    - Okrúhle vnútro; uľahčuje miešanie.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Ja už nerezové nechcem nič: ani hrnce, ani drez, ani chladničku. Každý cápanec tam vidno, ak je niekde drážkovanie zle sa tam dostať aby sa to vydrhlo napr. okolo uší. Zlé skúsenosti mám s chladničkou, po čase začala dokonca "prskať" a objavila sa hrdza, museli sme ju reklamovať.
    Pre mňa sú ideálne hrnce smaltované, tuším som videla aj so sklenenou pokrievkou. Myslím že dnes sa už aj vyrábajú z odolnejšieho materiálu proti obitiu. Neviem akú máš kuchyňu, ale mňa zaujali v nejakom časopise hnedo-biele bodkované.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    V Metre majú slušný výber.Si myslím že v tomto bude vedieť poradiiiť každá predavačka.Na trhu je v tomto dosť veľký výber .Záleží len od obsahu vašej peňaženky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jan baca Pozri príspevok
    Potreboval by som poradit k Vianociam darcek ..sadu hrncov..najlepsie aby neboli s chromovane ale nieco pod. ako tefal.Dakujem
    Kúp si niektoré sadu od Tescomy, sú to nerezové, nám sa osvedčili.

    cancan je offline (nepripojený) cancan

    cancan
    My mame tiez Tescomu - konkretne Tulip. Su to nerezove hrnce, mame ich uz 5 rokov, od leta mame umyvacku a z nej vyzeraju ako nove. Inak este kvalitnejsie by mali byt Zepter, ale to je uz ina cenova relacia...

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Chcem sa spýtať, aké nerezové hrnce sa Vám osvedčili: s nerezovou pokrievkou alebo so sklenenou s dierkou na paru.

    Mám rada praktické veci. Chcem vidieť cez sklo do hrnca, no neviem, ako budem čistiť tú skrutku na vnútornej strane pokrievky a ten kovový lem po obvode.
    Nerezové pokrievky to nemajú, ale cez ne nevidím zas do hrnca, vidím len seba na pokrievke ako v zrkadle a to nemusím .
    Niežeby to bolo životné rozhodnutie, ale keďže varím často, nemienim najbližších 15 rokov nadávať pri umývaní hrncov...
    Čo je podľa Vás praktickejšie? Babo, raď...

    PS.: Keď som si pred 15 rokmi kupovala poctivé smaltované hrnce, ktoré slúžia doteraz, vtedy Porada nebola...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Neviem, ci take hrnce este dostat kupit - tazke cierne vo vnutri s tmavomnodrou glazurou. Mam ich uz asi 15 rokov a nedam na ne dopustit. Mam aj zopar nerezovych s hrubsim dnom, ani tie nie su najhorsie, ale tie tazke cierne mam radsej.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Dík za rady. Dnes sme kúpili /zajtra totiž končí "akciovka"/. Čas preverí. Ak budem nadávať, spomeniem si na Vaše rady. Ak nie, tiež.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    durisovad Pozri príspevok
    Neviem, ci take hrnce este dostat kupit - tazke cierne vo vnutri s tmavomnodrou glazurou. Mam ich uz asi 15 rokov a nedam na ne dopustit. Mam aj zopar nerezovych s hrubsim dnom, ani tie nie su najhorsie, ale tie tazke cierne mam radsej.
    to by aj mňa zaujímalo či sa vyrábajú vždy som po nich túžila panvica mala tuším drevenú rúčku, hneď by som ich brala

    Poradite dobru sadu hrncov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.