Zavrieť

Porady

chýbajúce potvrdenie o PN a výpoveď

Dobrý večer,
zamestnanec bol na PN od 5.7.2009, každý mesiac poslal do firmy potvrdenie o trvaní PN. K 13.11.2009 sa dohodol s majiteľom na ukončení pracovného pomeru. Prosím vás, čo si doložím za ten november, nemám vlastne žiadny doklad, ani ukončenie PN a ani trvanie.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    Benko Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    zamestnanec bol na PN od 5.7.2009, každý mesiac poslal do firmy potvrdenie o trvaní PN. K 13.11.2009 sa dohodol s majiteľom na ukončení pracovného pomeru. Prosím vás, čo si doložím za ten november, nemám vlastne žiadny doklad, ani ukončenie PN a ani trvanie.
    ďakujem
    Ak podpísali dohodu o ukončení PP dnom 13.11.2009 a ty máš potvrdenie o trvaní PN k 30.10.09, tak iné ti, podla mna, netreba. On môže pokračovať v PN aj po ukončení PP a sám si bude nosiť/zasielať do SP zamestnávatela doklad o trvaní PN.

    Benko je offline (nepripojený) Benko

    Benko
    Lenže ja nemám práve to k 30.10.2009. To že maróduje ďalej viem isto, lenže je to vážne a preto mu nechcem volať, že nemám papier.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Benko Pozri príspevok
    Lenže ja nemám práve to k 30.10.2009. To že maróduje ďalej viem isto, lenže je to vážne a preto mu nechcem volať, že nemám papier.
    Ten doklad o trvaní DPN k 31.1O. potrebuješ. Ako bez neho vykážeš dochádzku?

    Benko je offline (nepripojený) Benko

    Benko
    Ja som externá, dochádzku dostanem od klienta, lenže v konečnom dôsledku ja nemám vydokladované čo mám mať. Klient si z toho hlavu nerobí, že prípadná kontrola si to odkontroluje so sociálkou.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Benko Pozri príspevok
    Ja som externá, dochádzku dostanem od klienta, lenže v konečnom dôsledku ja nemám vydokladované čo mám mať. Klient si z toho hlavu nerobí, že prípadná kontrola si to odkontroluje so sociálkou.
    Či si externá alebo interná, na požadovanie dokladu o trvaní DPN to nemá vplyv, doklad o jeho neprítomnosti v práci mať musíš. Takže požiadaj klienta o doloženie dokladu.

    ľudka je offline (nepripojený) ľudka

    ľudka
    Toto sa už stalo aj mne, zamestnanec poslal potvrdenie priamo do SP. Ja som telefonicky požiadala pani v SP, aby mi poslala kópiu. Nebol žiaden problém, prefotila a poslala. Možno mám šťastie na ochotnú pani v SP, ale ja mám také skúsenosti v Košiciach aj na ostatných oddeleniach. Môžeš vyskúšať.

    chýbajúce potvrdenie o PN a výpoveď

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.