Zavrieť

Porady

Adventný veniec

001 (43).jpg  
IMG_0812.JPG  
IMG_0946.JPG  
IMG_6205.JPG  
IMG_6208.JPG  

IMG_6242.jpg  
1/1
Pochváli sa niekto vlastnoručne vyrobeným adventným vencom.................
Usporiadat
VieraHu VieraHu

VieraHu je offline (nepripojený) VieraHu

Včera som na ňom zapálila prvú sviečku.
adventný veniec.jpg  
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

moje dva výrobky
Snímek 005.jpg  
Snímek 014.jpg  
1/1
0 0
Poola Poola

Poola je offline (nepripojený) Poola

Avonka misim uznat ze obe su az nadčasové, jemné a veelmi elegantné!
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Môj adventný je kúpený , len trošku som si ho "vylepšila". Tak ho tu dám aspoň na inšpiráciu...
Snímka0315.jpg  
Snímka0316.jpg  
1/1
0 0
Designinka Designinka

Designinka je offline (nepripojený) Designinka

avonka1 Pozri príspevok
moje dva výrobky
Avonka sa zda byt romantička velmi pekne vence... maju az take svadobne fluidum
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Dievčatá, ďakujem za pochvalu, teší ma, že sa vám moje prácičky páčia... a svadobné fluidum? To nebude pre mňa...
Prikladám ďalšiu výzdobu: svietnik pre mamu, výzdoba dvier, a ozdoby na stromček ( vlastnoručne si ich pomaly zhotovujem ).
Milovníkom pestrých farieb sa ospravedlňujem za zníženú viditeľnosť.
svietnik.jpg  
1111111111111111.jpg  
Snímek 007.jpg  
Snímek 008.jpg  
1/1
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Veľmi elegantné, mne sa páčia také farby, čo nekričia. Aj tá výšivka je krásna, tiež som sa takých navyšívala.
0 0
Designinka Designinka

Designinka je offline (nepripojený) Designinka

avonka1 Pozri príspevok
Dievčatá, ďakujem za pochvalu, teší ma, že sa vám moje prácičky páčia... a svadobné fluidum? To nebude pre mňa...
Prikladám ďalšiu výzdobu: svietnik pre mamu, výzdoba dvier, a ozdoby na stromček ( vlastnoručne si ich pomaly zhotovujem ).
Milovníkom pestrých farieb sa ospravedlňujem za zníženú viditeľnosť.
Dúfam že potom uploadnes aj fotku komplet hotoveho stromceka nech sa pokochame celkom... Ja som milovnicka pestrych farieb, ale paci sa mi, ked su bytove doplnky zladené, čo sa tebe úspešne darí
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Výzdobu ladím s farbami bytu: krémové steny, svetlé podlahy a tmavý nábytok. Doplnky máme zväčša svetlozelené. Farbomilní ľudia u mňa trpia, no ja potrebujem prísť z práce do tichého, pokojného bytu.Stromček vám tiež ukážem, minulý rok sme kúpili broskynkové gule so zlatou dekoráciou, mame zdobím zlatými + slamenými ozdobami. Ešte niečo povystrihujem na okná... :-)
0 0
Poola Poola

Poola je offline (nepripojený) Poola

..nádhera. Vidim ze pouzijes vsetko "co rok dal", v svietniku som si vsimla aj to co rastie pri vode..rakos? ci ako sa to volá,milé:-). Prezrad ak mozes, tie vianocne gulky obvijas s nitkou alebo ako..? hviezdicka je hackovana či drotik?
Ja som tento rok kupila zaujimave dva odtiene zelenych(!) gul + medene gulky, sem tam zlaty anjelik.. Priznam sa ze moj experiment, sice zial nie je hand made.., som stromcek inovovala nie klasickymi svetielkami ale mala som z minulosti jednu svietiacu imidžovku taku že každa ta sviečka je vsadena v smotanovej ruži a to som tam obmotala, na prekvapenie stromcek s ruzami , kazdy studuje co to tam je, musim vam z toho urobit foto.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Ja som chcela vyzdobiť stromček orchideami, lebo som nimi posadnutá ( bohužiaľ, tie živé som si zrejme uriekla a všetky uhynuli ).
Guľky robím bežnou niťovou metódou: nafúknutý balónik omotám na husto niťou ( zároveň si ho tvarujem ), namočím do neriedeného vodného skla a posýpam bielymi trblietkami. Zrejme by boli lepšie väčšie trblietky- glitre, môj trblietkový prášok je slabo viditeľný.
Hviezdičky: formičku na vykrajovanie medovníčkov priložím na polystyrén, špendlíky zapichávam do polystyrénu v každom kútiku hviezdičky, formičku odložím a niť ovíjam okolo špendlíkov. Pomocou štetca hotovú hviezdičku navlhčím vodným sklom a opäť posypem trblietkami.
Po uschnutí povyťahujem špendlíky a z guliek vypustím balóniky.
POZOR! Balóniky treba poriadne zaviazať!!!
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Poola, tá vodná rastlina sa volá pálka ( aspoň som to tak vygúglila ), doma máme jazierko, tak využívam naozaj všetko, aj do kytíc.
Dnes som v kvetinárstve videla kolekciu vianočných ozdôb ( gule v asi troch veľkostiach, rozlične tvarované sviece,... ) v takej zvláštnej "neónovo" zelenej farbe- kedysi sa nosili v takej krikľavej farbe šuštiaky. Ja osobne však preferujem hráškovo alebo olivovo zelenú. Táto nová bola trochu príliš.
0 0
Poola Poola

Poola je offline (nepripojený) Poola

Avonka! k tomu co pises sa budem musiet este vratit a vstrebavat kazde slovo, lebo akoby si nepisala recou mojho kmena
Klobuk dole dievca, si neskutocne sikovna!!!
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Poola, ďakujem za kompliment, väčšinou si to musím hovoriť sama...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nadherné vence,taka krasa by si zaslužila predajnú vystavu,lebo toto čo ponukajú hypermarkety je oproti tomu brak
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

trisestri, všetky ste zleté, veľmi si to cením,

Avonka, ale len jedna




0 0
Poola Poola

Poola je offline (nepripojený) Poola

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  P1050062.jpg
Zobrazení: 103
Veľkosť:  64.5 KB
( adventny veniec..)
ozdobila som stromcek dvomi odtienmi zelenej farby gul + medene gule a svetielkami v ružiach, skoda ze ta šnúra je taka kratka
Naposledy upravil Poola : 07.12.09 at 11:55
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

moja výroba
Snímka011.jpg  
1 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Včera som videla zaujímavý typ adventného venca: nastrihané kúsky textilu ( v tomto prípade boli zlaté a červené ) skrčiť a nahusto prišpendliť k polystyrénovému vencu, dozdobiť podľa svojho vkusu a inventáru... Je to výborný nápad, jednoduché a rýchle, ja by som však volila klasickú zelenú farbu.
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Nikto nepridá nové fotečky?????????????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať