Zavrieť

Porady

Preplatenie dovolenky v MRP

Prosím o radu, ako mám preplatiť dovolenku keď zamestnanec končí dnes v práci a má nárok ešte na 1 deň dovolenky???
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Babulica Pozri príspevok
    Prosím o radu, ako mám preplatiť dovolenku keď zamestnanec končí dnes v práci a má nárok ešte na 1 deň dovolenky???
    Ďakujem
    V mzdových položkách nájdeš položku preplatená dovolenka. Zadáš počet dní..... Neviem ti teraz presný postup napísať, lebo môj komp práve sa lieči u technika, takže ani mrp si neviem pustiť.

    Babulica je offline (nepripojený) Babulica

    Babulica
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    V mzdových položkách nájdeš položku preplatená dovolenka. Zadáš počet dní..... Neviem ti teraz presný postup napísať, lebo môj komp práve sa lieči u technika, takže ani mrp si neviem pustiť.
    Ahoj - našla som si niečo v dochádzke preplatenie dovolenky, tak som mu tam dala 1 deň, ale vo výplatnej páske sa mu to neponížilo

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Skús takto: otvoriť mzdu, prekliknúť na záložku Úplné údaje mzdy, nájsť položku Počet dní - preplatená dovolenka (č. p.199)- doplniť počet dní preplatenej dovolenky, kliknúť Výpočet mzdy.

    Babulica je offline (nepripojený) Babulica

    Babulica
    Tamila Pozri príspevok
    Skús takto: otvoriť mzdu, prekliknúť na záložku Úplné údaje mzdy, nájsť položku Počet dní - preplatená dovolenka (č. p.199)- doplniť počet dní preplatenej dovolenky, kliknúť Výpočet mzdy.
    SUPER IDE TO.....veľmo pekne ďakujeeeeeeeeeeeeeem

    Preplatenie dovolenky v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.